Dzień z Radiem Łódź


Dzień z Radiem Łódź
2018-04-10
W najbliższą środę 11 kwietnia w Porcie Łódź pojawi się wyjazdowe studio rozgłośni radiowej. Będzie świetna muzyka, występy artystyczne na żywo, rozmowy z ciekawymi gośćmi oraz wystawa zabytkowych radioodbiorników i sprzętu reporterskiego.

Radio Łódź będzie nadawać na żywo z Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) od godziny 15:00.

Audycję nadawaną prosto z Portu Łódź poprowadzą m. in. Marcin Tercjak i Bartek Florczak – znani i lubiani redaktorzy  radiowi, którzy rozmawiać będą o klasyce światowej muzyki. Na dobry początek o godzinie 15:00 zabrzmi popularny przebój zespołu Queen „Radio Ga Ga”. Nie zabraknie także gości specjalnych. W studiu radiowym Portu Łódź pojawi się zdobywca korony Himalajów Piotr Pustelnik, znany piłkarz i polityk w jednej osobie - Jan Tomaszewski, a także łódzcy artyści - Zuzanna Moczek – kompozytorka, grająca na gitarze, pianinie i akordeonie oraz instrumentalista Suavas Lewy. Dodatkowo przez cały dzień w Atrium będzie można oglądać wystawę zabytkowych odbiorników radiowych i sprzętu reporterskiego.

Na gości wydarzenia czekają również atrakcje artystyczne. O godzinie 17:10 w Atrium wystąpi zespół The Recyklofons, który wykona piosenki z akompaniamentem instrumentów wykonanych z surowców wtórnych. Natomiast o godzinie 18:10 zapraszamy do wspólnej zabawy z grupą Gospel Time - energetycznym, radosnym i roztańczonym chórem gospel.

 Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl