Dzień zakochanych i całych rodzin w NoVa Park


Dzień zakochanych i całych rodzin w NoVa Park
2020-02-12
Walentynki w NoVa Park trwają aż dwa dni! W dniach 14-15 lutego NoVa Park organizuje ciekawą akcję, aby uczcić nie tylko dzień zakochanych, ale również święto wszystkich osób, o których myślimy z czułością.

Pamiątką z tego niezwykłego wydarzenia będą zdjęcia pełne miłości, do których będzie można zapozować na tle walentynkowych dekoracji. W programie V Międzynarodowego Festiwalu Balonów zaplanowano także balonowe animacje dla dzieci z nagrodami oraz pozdrowienia od baloniarzy z całego świata!

NoVa Park już po raz piąty gości w swoich progach Międzynarodowy Festiwal Balonów, który co roku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Gorzowa i przyciąga szeroką publiczność do NoVa Park. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w walentynkowym klimacie. Z okazji wielkiego święta miłości NoVa Park przygotowało specjalny prezent dla swoich klientów - walentynkową strefę, w której zarówno zakochani, jak również całe rodziny i przyjaciele będą mogli zapozować do zdjęcia na tle balonowej dekoracji. Wykonane zdjęcia zostaną od razu bezpłatnie wydrukowane i wręczone uczestnikom akcji w prezencie.

W dniach 14-15 lutego NoVa Park zaplanowało również atrakcje dla swoich najmłodszych klientów. Na dzieci czekają balonowe animacje, pluszowe upominki oraz pokazy skręcania balonów. Uczestnicy zabawy będą mogli również poznać artystów balonowych z Polski i ze świata, o których informacje zostaną wyeksponowane na specjalnych sztalugach.

„Międzynarodowy Festiwal Balonów ponownie w NoVa Park! Tym razem balonowe królestwo zagości w NoVa Park przy okazji wspólnego świętowania dnia zakochanych i całych rodzin! Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy stanowisko, gdzie będzie można uchwycić Waszą miłość w walentynkowym kadrze. Nie zabraknie także zabaw dla najmłodszych z balonami w roli głównej zwieńczonych wręczaniem pluszowych upominków! Zapraszamy do wspólnego świętowania do NoVa Park!” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w V Międzynarodowym Festiwalu Balonów w NoVa Park jest bezpłatny. Akcja odbywa się 14 lutego w godzinach 14.00-19.00 oraz 15 lutego w godzinach 12.00-19.00.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl