Dzień Zdrowia w NoVa Park


Dzień Zdrowia w NoVa Park
2021-11-17
W sobotę 20 listopada w godzinach 12.00-18.00 w NoVa Park odbędzie się akcja prozdrowotna „Trendy zdrowia”.

Podczas wydarzenia mieszkańcy Gorzowa i okolic będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji dietetycznych i trenera personalnego oraz poznać tajniki gotowania z Dawidem Szkudlarkiem – zwycięzcą 6. edycji programu „Top Chef”. Wydarzeniu będzie towarzyszyć konkurs na Facebooku z nagrodami w postaci diety pudełkowej od cateringu dietetycznego NaturalBox.

Zadbaj o swoje zdrowie i odporność, tak ważne w sezonie jesienno-zimowym! W sobotę 20 listopada przyjdź do NoVa Park i odkryj trendy zdrowia! Dowiedz się, jak dbać o siebie i swoją formę fizyczną, a także zdrowo się odżywiać!

Wydarzenie zaczynamy „z przytupem”, czyli od gotowania na żywo w wykonaniu Dawida Szkudlarka –  zwycięzcy 6. edycji „Top Chef”, który specjalnie dla klientów NoVa Park przygotuje zdrowe przysmaki i pokaże, jak w prosty sposób komponować odpowiednie menu dla całej rodziny! Na uczestników akcji będą również czekać trenerzy personalni z Fabryki Formy, którzy będą udzielać bezpłatnych konsultacji dotyczących sprawności fizycznej (w tym pomiary składu ciała), treningów personalnych oraz informacji o zajęciach grupowych i indywidualnych organizowanych przez klub.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych! W programie malowanie buziek, warsztaty plastyczne i brokatowe tatuaże. Na najbardziej aktywnych uczestników zabawy czekają upominki!

Uzupełnieniem wydarzenia będzie konkurs na Facebooku, który odbędzie się w dniach 18-21 listopada. Do zdobycia będą diety pudełkowe od NaturalBox.

„Akcja prozdrowotna w NoVa Park! Wspólnie z NaturalBox i Fabryką Formy będziemy zachęcać mieszkańców Gorzowa i okolic do troski o zdrowie własne i swoich najbliższych. Zapraszamy na wydarzenie do NoVa Park, podczas którego będzie można posłuchać, jak w prosty sposób wdrożyć zdrowe nawyki w życie. Czekają konsultacje z ekspertami dotyczące odpowiedniej diety oraz dbania o swoją sprawność fizyczną! Całość uprzyjemni gotowanie na żywo w wykonaniu Dawida Szkudlarka!– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Organizatorem akcji jest NoVa Park i NaturalBox, a partnerem wydarzenia Fabryka Formy.

Wydarzenie odbywa się na poziomie 0 (przy windzie panoramicznej), przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl