Estetyka nowoczesnych bram garażowych


2017-10-11
Podczas wybierania bramy do garażu większość osób skupia się na porównaniu sposobu obsługi poszczególnych modeli. Pod tym względem decyzja nie jest łatwa, ponieważ nowoczesne bramy garażowe są dostępne w wielu wariantach do wyboru.

Podczas wybierania bramy do garażu większość osób skupia się na porównaniu sposobu obsługi poszczególnych modeli. Pod tym względem decyzja nie jest łatwa, ponieważ nowoczesne bramy garażowe są dostępne w wielu wariantach do wyboru. Bez względu na to, czy wybrana zostanie brama rozwierna, uchylna, czy segmentowa, warto zwrócić uwagę także na jej estetykę.

Dopasowanie bramy do architektury domu
Powszechnie stosowanym dzisiaj rozwiązaniem jest garaż będący integralną częścią domu. Ze względu na swój rozmiar brama garażowa jest więc najbardziej rzucającym się w oczy elementem budynku. Właśnie dlatego bardzo ważne jest, aby brama garażowa harmonizowała pod względem stylu i koloru z resztą budynku, a szczególnie ze stolarką okienną i dachem. Przykładowo w domach w stylu dworkowym najlepiej sprawdzają się eleganckie i dyskretne bramy garażowe w kolorze elewacji lub drewna. Na większą ekstrawagancję np. w postaci intensywnego koloru okleiny mogą sobie pozwolić właściciele domów nowoczesnych.

Szeroki wachlarz możliwości
Współcześnie bramy garażowe są produkowane z przeróżnych materiałów i niemal w każdym stylu. Wciąż można zdecydować się na klasyczną bramę rozwierną drewnianą, ale z litego drewna robione są dzisiaj także super nowoczesne bramy segmentowe. Również popularne bramy garażowe uchylne dostępne są w wersji ze stali w bogatej gamie kolorystycznej, jak również z wypełnieniem z litego drewna. Produkowane dzisiaj bramy nie muszą być wyłącznie jedną gładką powierzchnią, ponieważ można je urozmaicić odpowiednią formą przetłoczeń, przeszkleniem lub designerskim okuciem.

Dowiedz się więcej: bramygarazowe.netNadesłał:

BramyGarazowe

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl