FERIE ZIMOWE - WARSZTATY KREATYWNE - OBRAZY Z ROZTOPIONYCH KREDEK


FERIE ZIMOWE - WARSZTATY KREATYWNE - OBRAZY Z ROZTOPIONYCH KREDEK
2018-01-18
FERIE ZIMOWE WARSZTATY KREATYWNE - OBRAZY Z ROZTOPIONYCH KREDEK 29 stycznia, godz. 13:00 – 15:00 5 lutego, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Kredki świecowe nie muszą służyć wyłącznie do malowania. I bez rysowania można stworzyć z ich pomocą niepowtarzalne, nowoczesne, a przy tym robiące piorunujące wrażenie obrazy. Wystarczy karton lub podobrazie malarskie, klej, suszarka, kolorowe kredki świecowe i trochę cierpliwości. Tworzenie takich obrazów to doskonała zabawa zarówno dla małych, jak i dużych. Gotowe obrazy będą fantastyczną dekoracją w każdym wnętrzu, nie tylko zimową porą.

Wiek 5+

 

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: Łódź 603 117 072.Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl