Fuerta Mineral z nagrodą główną w konkursie Łazienka Wybór Roku 2020


Fuerta Mineral z nagrodą główną w konkursie Łazienka Wybór Roku 2020
2020-05-11
Znane są już wyniki konkursu Łazienka – Wybór Roku 2020. Kolejny raz doceniony został produkt SANPLAST SA. Tym razem wanna Fuerta Mineral zdobyła nagrodę główną w kategorii: Wanny.

Łazienka – Wybór Roku to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku branży wyposażenia łazienek. Nagradzane są te produkty, które charakteryzują się najwyższą jakością oraz mają nietuzinkowe wzornictwo. Nic więc dziwnego, że w kategorii wanny na najwyższym stopniu podium stanęła Fuerta Mineral

Poznaj lepiej Fuerta Mineral

Wanna owalna Fuerta Mineral to rozwiązanie dla wymagających zwolenników kąpieli, którzy  poszukują nietuzinkowego designu.  Wykonana ona została z cenionego przez Klientów marki SANPLAST odlewu mineralnego. Jej powierzchnia jest niezwykle gładka, dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu czystości, a także odporna na rozwój grzybów, pleśni i bakterii czy też plamy, odbarwienia.  Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się idealnym wyglądem produktu przez długie lata. Jej wymiary oraz 45 cm głębokości zapewniają optymalne warunki kąpieli. 


Fuerta Mineral to jednak coś więcej. To dzieło sztuki, które będzie ozdobą każdego salonu kąpielowego. Jej wspaniały design, delikatne kształty i subtelnie zarysowane ranty nadają wannie nietuzinkowego charakteru. Produkty tej linii występują w kolorze białym lub białym matowym co daje nowe możliwości aranżacyjne. Fuerta Mineral to rozwiązanie doskonałe zarówno do klasycznej jak i nowoczesnej łazienki.

Kreujemy trendy w branży. Nie boimy się podejmować ryzyka, proponować nowatorskich rozwiązań, które często są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Jak widać, te starania przynoszą wymierne efekty. Nagrodzona wanna Fuerta Mineral to jeden z naszych rynkowych wyróżników. Dzięki takim rozwiązaniom w wielu domach naszych klientów zagości komfort i nietuzinkowy design. Nagroda Łazienka - Wybór Roku 2020 to potwierdzenie, że obrany przez nas kierunek jest jak najbardziej właściwy. - podkreśla Marcin Wargoś – Product Manager SANPLAST SA. 

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl