G-U Polska wspiera Kórnickie Bractwo Rowerowe


G-U Polska wspiera Kórnickie Bractwo Rowerowe
2021-11-18
G-U Polska, producent innowacyjnych rozwiązań do stolarki okiennej, wspiera zdrowy i sportowy tryb życia, czego efektem jest nawiązanie współpracy ze Stowarzyszeniem Kórnickie Bractwo Rowerowe. Pierwsze rezultaty współpracy będzie można obserwować podczas Zimowego Szwungu* 2021, już 18 grudnia.

Podpisanie umowy ze Stowarzyszeniem Kórnickie Bractwo Rowerowe wpisuje się w długofalową strategię komunikacyjną G-U Polska. – W naszych działaniach wizerunkowych chcemy łączyć różne cele – promowanie aktywności, miłości do kolarstwa oraz wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych. Jesteśmy z Poznania, dlatego chętnie angażujemy się w przedsięwzięcia realizowane na terenie Wielkopolski. Szukamy też oczywiście takich, które są niesztampowe, jak produkty G-U, ale i dostarczają niesamowitych emocji. Takie inicjatywy organizuje Kórnickie Bractwo Rowerowe. Będzie się można o tym przekonać podczas nocnego rajdu Zimowy Szwung 2021, wyścigu na długości 50 lub 100 kilometrów, który planowany jest na 18 grudnia – wyjaśnia Michał Dudziak, prezes Zarządu G-U Polska.

Współpraca G-U Polska ze Stowarzyszeniem obejmuje wsparcie finansowe, promocję organizowanych przez nie wydarzeń w kanałach G-U Polska (#GUwspierasport), w prasie oraz w mediach społecznościowych i na stronach WWW prowadzonych przez Kórnickie Bractwo Rowerowe. Niewykluczone również, że przedstawiciele G-U Polska, którzy na co dzień uprawiają amatorsko kolarstwo, zdecydują się na udział w wybranych rajdach rowerowych organizowanych przez Stowarzyszenie. Najbliższym jest Zimowy Szwung 2021, czyli nocny rajd na zakończenie sezonu rowerowego.

– Wszystkie wyścigi przygotowujemy z pełną odpowiedzialnością, chcąc zapewnić uczestnikom dobrą organizację, bezpieczeństwo, a przede wszystkim niezapomniane przeżycia i satysfakcję ze zrealizowanych celów sportowych. Dlatego do współpracy zapraszamy tylko solidnych, sprawdzonych partnerów. Cieszę się, że do tego zacnego grona dołącza właśnie G-U Polska – mówi Krzysztof Rolnik, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kórnickie Bractwo Rowerowe.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Zimowym Szwungu 2021 mogą zapisać się na rajd za pośrednictwem strony internetowej:

https://b4sportonline.pl/Bractwo/zapisy_na_zimowy_szwung_2021

Nadesłał:

Alicja Sidorowicz

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl