Galeria Katowicka rozdaje zakochanym bilety do kina


Galeria Katowicka rozdaje zakochanym bilety do kina
2020-02-13
Już wkrótce w Galerii Katowickiej do odbioru będzie 100 podwójnych wejściówek na dowolnie wybrany seans filmowy.

Galeria Katowicka z okazji Święta Zakochanych przygotowała dla wszystkich par fantastyczną niespodziankę. Już wkrótce w centrum handlowym do odbioru będzie 100 podwójnych wejściówek na dowolnie wybrany seans filmowy. Aby je zdobyć wystarczy wziąć udział w walentynkowym konkursie - jego zasady są niezwykle proste i zapewne spodobają się wszystkim uczestnikom! Akcja rusza 14 lutego.

Zbliżające się Walentynki to doskonała okazja do spędzenia czasu z najbliższą osobą. Pomysłów, jak uczcić to wydarzenie jest wiele, a wśród nich jeden sprawdzony od lat - wspólny seans w kinie. Katowicka taką możliwość przygotowała aż dla dwustu osób - uczestników walentynkowej zabawy. Co zatem zrobić, aby wziąć w niej udział? Na swoim Instagramie w module InstaStory trzeba zamieścić filmik, na którym uwieczniony zostanie buziak z bliską osobą. Tworząc nagranie należy skorzystać z dedykowanego filtra, a następnie opatrzyć wideo hasztagiem #KatoKissKamera i oznaczyć w nim profil @galeria_katowicka. Gotowe!

- Mamy nadzieję, że nadchodzące Walentynki przyniosą wszystkim wiele radości i cudownych chwil spędzonych w gronie bliskich osób. Wierzymy, że tę wyjątkową okazję dodatkowo urozmaici Państwu udział w naszej zabawie. Do wygrania jest 100 podwójnych biletów na wybraną projekcję w Multikinie. Jest więc o co walczyć - mówi Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej.

Ponadto w Katowickiej na uczestników zabawy czekać będą słodkie upominki oraz wysłannicy patrona zakochanych, którzy chętnie pomogą w stworzeniu najlepszych InstaStories. Co więcej walentynkowa ekipa będzie miała przy sobie telefony, które w razie potrzeby posłużą do nagrania filmików. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowano! Konkursowe buziaki będzie można zobaczyć na dużym ekranie w strefie foodcourt.

Akcja rozpocznie się 14 lutego i potrwa w godz. 12:00-19:00. Szczegółowy regulamin dostępny jest pod adresem: https://tiny.pl/t6gqk. Zapraszamy do udziału!

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl