Garfield zaprasza do zabawy w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej


Garfield zaprasza do zabawy w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej
2024-05-24
Już w sobotę 25 maja, Alfa Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna zamieni się bajkową krainę Garfielda. Rudy kocur przyjedzie do galerii, by wciągnąć dzieci w wir wspólnej zabawy i atrakcji. W programie imprezy czeka m.in. fitness dla leniwych kotków, wystawa Garfielda i dmuchany tor przeszkód.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Alfa Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna zaprasza na rodzinny dzień pełen rozmaitych atrakcji, w towarzystwie wyjątkowego gościa specjalnego – Garfielda. Impreza związana jest z premierą nowego filmu animowanego o przygodach rudego kota, która w polskich kinach odbędzie się 31 maja.

Garfield będzie czekał na swoich fanów już w sobotę 25 maja od godziny 11.00 aż do 19.00. Ulubieniec dzieci przybije z nimi symboliczną piątkę i chętnie zapozuje do zdjęć w specjalnych, filmowych aranżacjach.

Program imprezy został przygotowany tak, by każde dziecko mogło tu znaleźć ulubione zabawy. Miłośnicy aktywnych zajęć będą mogli np. wziąć udział wraz z Garfieldem w zajęciach fitness na specjalnej scenie. Trening na wesoło rozrusza z pewnością nawet największych leniuchów. Ponadto, swoją energię dzieci rozładują na kocim dmuchanych torze przeszkód.

Oprócz aktywnej zabawy na uczestników wydarzenia czekają również spokojniejsze zajęcia, takie jak np. strefa Catflix, czyli tematyczna wersja Netflix’a, w której można będzie obejrzeć zabawne filmy z udziałem kotów, a także wyjątkowa wystawa przedstawiającą historię kociego bohatera. Dodatkowo, znany ze swojego zamiłowania do przekąsek kuchni włoskiej kocur, zaserwuje MiniPIZZĘ Garfielda, dzięki czemu nikt nie opuści galerii z pustym brzuchem.

Nie zabraknie również czegoś dla miłośników rywalizacji. Z myślą o nich Garfield przygotował konkurencje takie jak układanie megapuzzli na czas, quizy oraz inne konkursy z filmowymi nagrodami.

Okazję do zdobycia podarunków będą mieli także fani Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej na Facebooku. Odbędzie się tu specjalny, tematyczny konkurs, w którym można będzie wygrać nagrody z garfieldowym motywem.

Wydarzenie będzie świetną okazją do spędzenia rodzinnego dnia, w towarzystwie tego filmowego bohatera oraz przeżycia wielu ciekawych chwil.   Udział w imprezie oraz wejście do wszystkich stref zabaw jest bezpłatne.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl