Giełda modelarska w Avenidzie Poznań


2018-06-28
Już 30 czerwca w Avenidzie Poznań zostaną zaprezentowane unikatowei precyzyjnie odwzorowane modele kolejowe, a także uzupełniające je makiety samochodowe, lotnicze czy morskie – nawet z okresu przedwojennego.

Pasjonaci modelarstwa poszukujący dla swoich projektów niezwykłych akcesoriów, jak i ci, którzy pragną rozpocząć przygodę ze sztuką tworzenia wyjątkowych replik, będą mogli zainspirować się podczas organizowanej  w poznańskim Centrum giełdy.

Avenida Poznań zaprasza klientów nie tylko na zakupy, ale też do świata rozrywki i edukacji. To już druga odsłona giełdy modelarskiej odbywającej się w ramach Centrum Edukacji i Rozrywki Kolejkoland – wystawy, którą można zwiedzać
w Avenidzie. Na odwiedzających będą czekać dziesiątki modeli odwzorowanych w skali H0, czyli 1:87 oraz kilka unikatowych replik w skali 1:22. W ramach odbywającej się giełdy stworzymy przestrzeń, dzięki której uczestnicy będą mogli podzielić się wiedzą 
i swoimi umiejętnościami. Będzie możliwość wymiany, sprzedaży czy też zakupu artykułów modelarskich, ale przede wszystkim obejrzenia tych wyjątkowych dzieł stworzonych przez pasjonatów modelarstwa, którzy chętnie podzielą się swoją pasją z innymi–wyjaśnia Dariusz Tender, organizator giełdy. 

Giełda modelarska jest też okazją do zaprezentowania eksponatów przygotowanych przez miłośników tworzenia unikatowych dzieł. W celu dokonania rezerwacji stanowiska ekspozycyjnego należy skontaktować się z Recepcją Kolejkoland (tel. 733 970 833, e-mail: biuro@kolejkoland.pl). Każdy z wystawców bezpłatnie otrzyma miejsce do prezentacji i promocji produktów. 

Najbliższe edycje giełdy modelarskiej odbędą się 30 czerwca i 21 lipca. Czerwcowa odsłona będzie miała miejsce w godz. 12.00-17.00 na poziomie +1 Centrum Handlowego Avenida Poznań w Kolejkolandzie.
W godzinach imprezy bilet wstępu na wystawę Kolejkoland i giełdę będzie kosztował 10 zł.
 

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Korpak

Dyrektor Centrum Handlowego Avenida Poznań

ECE Projektmanagement Polska Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl