Giełda winyli i kaset CD w Atrium Biała


2024-03-27
Giełda winyli i kaset CD w Atrium Biała

Czas odkurzyć swój gramofon i posłuchać dobrej muzyki! W dniach 5-6 kwietnia zapraszamy do Atrium Biała na giełdę winyli, prezentującą tysiące czarnych krążków z  najrozmaitszymi utworami. Giełda płytowa to gratka dla miłośników różnych rodzajów muzyki odtwarzanej na gramofonie oraz z płyt CD. Wśród imponujących zbiorów będzie można znaleźć nie tylko popularne przeboje, ale również muzyczne perełki.

 

W pierwszy piątek i sobotę kwietnia w białostockim centrum handlowym kolekcjonerzy i wystawcy płyt analogowych zaprezentują swoje zbiory z muzycznymi hitami. Klienci Atrium Biała będą mogli wybierać spośród winyli i płyt z nagraniami różnych nurtów i stylów – od jazzu, bluesa, poprzez rocka, disco, punk, folk, pop, po muzykę polską, filmową czy klasyczną. Na wystawie znajdą się wielkie hity, bestsellery i albumy kolekcjonerskie. To miejsce, na którym z pewnością każdy z gości znajdzie dla siebie unikalną płytę z ulubioną muzyką.

 

Serdecznie zapraszamy melomanów i sympatyków czarnych krążków na spotkanie z płytami winylowymi i CD. Giełda winyli to dobra okazja dla wszystkich fanów dobrego brzmienia, aby uzupełnić swoją kolekcję płytową, nabyć nowe nagrania czy porozmawiać ze znawcami o muzyce. To miejsce dla każdego, kto chce dzielić się swoją pasją z innymi – niezależnie od wieku, doświadczenia muzycznego czy też wielkości dorobku kolekcjonerskiegomówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

 

Giełda winyli i kaset CD odbędzie się w dniach 5 i 6 kwietnia, w godz. 9.00-21.00. Stoiska rozlokowane będą w pobliżu sklepu House. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

 

Więcej informacji na stronie www.atrium-biala.pl oraz na profilu Fb: https://www.facebook.com/AtriumBiala.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl