Gorzów oczami sztuki ulicznej 3D w NoVa Park


Gorzów oczami sztuki ulicznej 3D w NoVa Park
2018-08-01
Już w dniach 3-5 sierpnia w godzinach 12.00-18.00 w NoVa Park uzdolnieni malarze będą tworzyć na żywo cztery obrazy 3D inspirowane Gorzowem, które – oglądane pod odpowiednim kątem – zyskują realny efekt trójwymiaru.

Street Art 3D to nic innego jak trójwymiarowa sztuka uliczna, gdzie artyści tworzą przestrzenne dzieła w miejscach publicznych. Tworzone obrazy wykorzystują zasady perspektywy oraz iluzji optycznej, dzięki czemu widz może w przenośni „wejść” do wnętrza obrazu lub stać się jego częścią. W dniach 3-5 sierpnia tego rodzaju sztuka zawita do NoVa Park, gdzie uzdolnieni artyści będą tworzyć graffiti o Gorzowie. W ciągu trzech dni powstaną cztery obrazy inspirowane gorzowską architekturą i historią, a każdy z nich zajmie powierzchnię aż 16 m2. Klienci NoVa Park będą mogli nie tylko zobaczyć na żywo, jak powstaje dzieło, ale również stać się jego częścią pozując do pamiątkowego zdjęcia. Wystarczy stanąć w miejscu oddalonym od obrazu o ok. 2-3 metry, by z pozoru zwykły obraz zamienił się w trójwymiarowy.

„Wydarzenie ‘Miasto w novej odsłonie’ jest adresowane do wszystkich, którzy chcą bliżej poznać trójwymiarową sztukę ulicy, a przy tym dobrze się bawić. To pierwszy tego typu projekt w Gorzowie i cieszymy się, że klienci NoVa Park mogą mieć dostęp do tak niestandardowych form sztuki. Przez trzy dni mieszkańcy Gorzowa i okolic będą mogli z bliska obserwować, jak powstają prace tematycznie związane z naszym miastem. To wydarzenie to nie tylko uczta dla oka, ale także okazja, by kreatywnie spędzić czas wolny” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, KFC, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.pl

 Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl