Halloweenowa zabawa w NoVa Park


Halloweenowa zabawa w NoVa Park
2021-10-27
W sobotę 30 października w godzinach 11.00-19.00 szykuje się strasznie dobra zabawa w NoVa Park! A to wszystko za sprawą kolejnej odsłony akcji „Doceniamy, nagradzamy”.

Tym razem zakupy w NoVa Park będą premiowane upominkami w postaci dyni, którą następnie będzie można udekorować podczas warsztatów kreatywnych. Uczestnicy zabawy, którzy stworzą wyjątkowe dyniowe dekoracje będą także mogli wziąć udział w konkursie na Facebooku i powalczyć o kolejne nagrody, w tym vouchery na zakupy w wybranych sklepach w NoVa Park!

Jesień pełna nagród w NoVa Park! W sobotę 30 października w godzinach 11.00-19.00 halloweenowy klimat zawita do NoVa Park. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony z 2 różnych sklepów), a następnie zagrać w grę zręcznościową, aby móc odebrać w prezencie dynię! Otrzymaną nagrodę będzie można udekorować podczas specjalnych warsztatów kreatywnych i tym samym stworzyć jesienno-halloweenową dekorację do domu! Liczba upominków jest ograniczona, także warto się pospieszyć!

Wydarzeniu będzie towarzyszyć konkurs na Facebooku NoVa Park, który odbędzie się w dniach 28-31 października. W zabawie konkursowej będzie mogła wziąć udział każda osoba pełnoletnia. Wystarczy pochwalić się w komentarzach do postu konkursowego zdjęciem dyniowych dekoracji, aby powalczyć o kolejne upominki – karty podarunkowe do wybranych sklepów w NoVa Park oraz nagrody rzeczowe.

„Kolejna akcja z nagrodami w podziękowaniu za zakupy w NoVa Park! Tym razem z okazji zbliżającego się Halloween! Symbol tego coraz bardziej popularnego w Polsce święta? Oczywiście, że dynia, którą będzie można otrzymać po zrobieniu zakupów za min. 150 zł oraz trafnym rzuceniu do celu. Potem już tylko kolejne przyjemności – warsztaty dekorowania dyni oraz konkurs na Facebooku, gdzie będzie można pochwalić się swoimi kreatywnymi pracami. Zapraszamy do udziału w akcji!– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, który znajduje się na poziomie 0, przy salonie Reserved. Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl