Halo Lato we Wrocław Fashion Outlet


Halo Lato we Wrocław Fashion Outlet
2018-06-18
Wrocław Fashion Outlet wita lato aktywnie. Oprócz gorących rabatów sięgających do nawet – 80%, dzięki zakupom we Wrocław Fashion Outlet od 22 czerwca do 1 lipca będzie można otrzymać bezpłatną wejściówkę na ściankę wspinaczkową, do parku trampolin lub na przygodę z golfem.

Wakacje to dla wielu z nas czas pełen relaksu, ale też zakupowych przyjemności podczas letnich wyprzedaży – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Dlatego dzięki akcji „Halo Lato” chcielibyśmy dodatkowo nagrodzić naszych klientów zaproszeniami do miejsc, w których podczas najcieplejszej pory roku nie sposób się nudzić. Wszak nadchodzące ciepłe miesiące to idealny czas na to, aby samodzielnie czy w gronie znajomych lub rodziny wyjść z domu i postawić na aktywność. Wrocław daje wiele możliwości, my postawiliśmy na niecodzienne sportowe wyzwania. Żeby skorzystać z promocji trwającej od pierwszego dnia kalendarzowego lata do pierwszego dnia lipca, wystarczy wydać minimum 200 złotych. Za okazaniem paragonu będzie można samemu wybrać jedną z trzech sportowych atrakcji: voucher do parku trampolin Jump Hall; zaproszenie na ściankę wspinaczkową Eiger wraz z możliwością darmowego wypożyczenia uprzęży i butów wspinaczkowych oraz zaproszenie na godzinną naukę gry w City Golf Wrocław - Rodzinnym Centrum Golfa, gdzie gracz otrzyma koszyk 50 piłek, kij golfowy oraz instruktaż. Niespodzianki za zakupy można odebrać w punkcie informacyjnym Wrocław Fashion Outlet. Każdego dnia akcji, od 22 czerwca do 1 lipca, zostanie wydanych po 30 biletów na każdą z atrakcji. Są one ważne do 30 września, zaś w przypadku City Golf Wrocław zaproszenie obowiązuje od 8 lipca.

Kolorowe lato pełne okazji

Początek lata to także dla wielu Dolnoślązaków okazja do poszukiwania wakacyjnych kreacji. Stroje kąpielowe, ręczniki, obuwie do wody, a także stylizacje, które sprawdzą się na plaży, w górach, podczas wyjazdu na koncert czy podczas romantycznej kolacji przy zachodzie słońca… W ich poszukiwaniu warto skorzystać z wyprzedażowych inspiracji dostępnych w salonach ponad 90 światowych i lokalnych marek, jakie działają na Granicznej 2 we Wrocławiu. Podczas wyprzedaży najbardziej korzystne oferty zostały oznaczone specjalnymi metkami, gdzie znajduje się informacja o dodatkowym rabacie, od i tak już obniżonej wcześniej ceny outletowej. – W tym sezonie warto postawić na przykuwające wzrok nadruki egzotycznej flory i fauny, odważne motywy kwiatowe czy wielokolorowe wzory na topach. Świetnie sprawdzają się delikatne paseczki i marynarskie pasy – mówi Barbara Murza, stylistka Wrocław Fashion Outlet. – Kwiatowe wzory oraz barwne printy królują także w dziecięcych stylizacjach. Z myślą o najmłodszych warto zadbać także o wygodne bawełniane i dzianinowe ubranka. W przypadku panów świetnie sprawdzają kontrastowa i bardzo wyrazista krata oraz jeansowy total look. Wszak latem uwielbiamy cieszyć się kolorami.

Więcej szczegółów na temat akcji „Halo Lato” oraz modowych inspiracji na wakacje można znaleźć na stronie www.wroclawfashionoutlet.comNadesłał:

a.piwek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl