Harmonijne wnętrza udekorowane drewnem


2020-08-03
Naturalne drewno to ponadczasowy pewniak, który sprawdzi się w domowym wystroju niezależnie od panującej mody. Bogate w drewniane akcenty aranżacje nieustannie ujmują niezależnie od stylu, w którym zostało urządzone wnętrze.

Biel to dla drewna całkowicie naturalne towarzystwo. Ściana w kolorze Marble z kolekcji Tikkurila Off-White zestawiona z wykonanymi z tego surowca meblami zbuduje we wnętrzu przytulny klimat oraz wypełni dom ciepłem i harmonią. Ożywcza zieleń roślin oraz oryginalne dodatki wzbogacą subtelnie aranżację, tworząc modną, współczesną kompozycję, która nie zestarzeje się z biegiem lat.

 

Niebanalnym rozwiązaniem będzie połączenie we wnętrzu wyposażenia w różnych wybarwieniach drewna. Jasne tonacje krzeseł będą łagodnie kontrastować z blatem stołu w kolorze ciemnego dębu. Różnorodne odcienie tego naturalnego surowca subtelnie wyeksponuje delikatna szarość na ścianie, a wystrój dopełnią plecione dodatki i rośliny, które swobodnie wpiszą się w nieskrępowany, sielski styl.

 

Drewno ceni sobie umiar i dyskrecję, ale nie boi się także wyrazistych kolorów i zaskakujących kombinacji. Monochromatyczna aranżacja w musztardowym odcieniu Beeswax z palety Tikkurila stworzy ciekawy duet z dopasowanym kolorystycznie drewnianym krzesłem w stylu vintage, zachwycając estetyką z dawnych lat. Uwagę przykuje też obraz w wykonanej z ciemnego drewna, ozdobnej oprawie.

 

Więcej inspiracji na harmonijne wnętrza z motywem drewna znajduje się na stronie: www.tikkurila.pl

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl