Hebe: zdrowie i piękno w Supersamie


Hebe: zdrowie i piękno w Supersamie
2018-05-15
Jeszcze piękniej i jeszcze zdrowiej jest w DH Supersam. Wszystko za sprawą kolejnego najemcy z branży zdrowia i urody – sieci Hebe. Otwarcie jej najnowszej drogerii w Supersamie (poziom 0) odbyło się we wtorek, 15 maja (godz. 9:00).

Z tej okazji do 18 maja obowiązywać będzie promocja „Szaleństwo na otwarcie".

Przeczytaj również:

To okazja do zakupu kosmetyków i środków higieny osobistej w superatrakcyjnych cenach. Można też skorzystać z urodzinowej promocji Hebe i kupić wybrane produkty do pielęgnacji twarzy z 40% zniżką (15-16 maja) lub damskie perfumy w cenach niższych nawet do 60% (17-27 maja).

Hebe to nowoczesna drogeria, która swoim klientom oferuje starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment, a także produkty dostępne na wyłączność - wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dodatkowym stałym wyróżnikiem jest szeroka oferta dermo-kosmetyków, kosmetyków profesjonalnych i azjatyckich oraz produktów do makijażu. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są czynnikami odróżniającymi Hebe od pozostałych konkurentów na rynku.

Śródmiejska lokalizacja Supersamu, w dodatku w pobliżu węzłów komunikacyjnych, sprzyja codziennym zakupom. Oferta Hebe idealnie wpisuje się w oczekiwania tej grupy klientów, którzy chętnie korzystają z tej dogodności. To także większy wybór, w ważnym dla Supersamu, segmencie branżowym i wzbogacenie jego oferty. Oprócz Hebe kategorię zdrowie i uroda reprezentują: Paese, Rossmann, Mydlarnia u Franciszka, OPI Mania, Yves Rocher, Ziaja oraz salony optyczne Doktor Marchewka i Twoje Soczewki.Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl