Huawei P30 i P30 Pro z nową funkcją podwójnego wideo


2019-05-14
Nowość w aparatach najnowszych flagowców Huawei. Nagranie podwójnego wideo smartfonami Huawei P30 i P30 Pro stało się możliwe dzięki aktualizacji oprogramowania EMUI. Nowa funkcja w aparacie pozwala dzielić ekran smartfona na dwie części i nagrywać dwa filmy widziane z różnych perspektyw.

Nowa funkcja aparatu o nazwie „widok podwójny”, dostępna w nowej wersji oprogramowania EMUI 9.1.0.153, jest w stanie tworzyć wyjątkowe ujęcia samodzielnie lub w połączeniu z innymi trybami wideo dostępnymi w smartfonie, np. we współpracy z edytorem AI. Najważniejsze atuty nowej funkcji umożliwiającej tworzenie podwójnego wideo to:


  • przechwytywanie szerokiej perspektywy z większą ilością detali tła i otaczających obiektów

  • jednoczesna możliwość powiększenia wybranych obiektów dzięki podzielonemu ekranowi

  • uwiecznianie dwóch różnych kątów widzenia jednocześnie – panoramicznego i z bliska

  • możliwość regulacji poziomu powiększenia

  • wykonywane artystycznych i kreatywnych ujęć w celu uchwycenia wyjątkowych chwil, tworzenia amatorskich teledysków czy treści na Social Media

 

Huawei P30 Pro i jego aparaty tworzone przez Huawei we współpracy z legendarną marką Leica sprawiają, że smartfon cieszy się szczególnym uznaniem profesjonalistów z branży fotograficznej – P30 Pro zajmuje pierwsze miejsce w rankingu DxOMark opisującym najlepsze na świecie smartfony do fotografii mobilnej, został też uznany przez ekspertów z międzynarodowego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA za najlepszy fotograficzny smartfon roku 2019.

 

 


Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl