Jak budować kulturę LEAN?


Jak budować kulturę LEAN?
2019-04-05
DB Schenker Partnerem VII Forum Logistyka & Łańcuch Dostaw poświęconego automatyzacji, robotyzacji i optymalizacji procesów. Wydarzenie odbyło się 3 i 4 kwietnia 2019 r. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.
Podczas VII Forum Logistyka & Łańcuch Dostaw wystąpił m.in. Dominik Czerwiński, Koordynator LEAN w DB Schenker, który zaprezentował zagadnienie budowania kultury LEAN w firmie logistycznej od teorii do praktyki. Opowiedział o drodze jaką DB Schenker pokonał budując kulturę LEAN, na co zwrócono szczególną uwagę kształtując świadomość ciągłego doskonalenia. W trakcie prelekcji wyjaśnił również, jakie uniwersalne modele LEAN zastosować, adresując potrzeby biznesowe i rozwijając kompetencje pracowników.
 
DB Schenker, jeden z wiodących operatorów logistycznych, obsługuje handel i przemysł w globalnej wymianie towarów, wykorzystując transport lądowy, lotniczy i fracht oceaniczny, a także logistykę kontraktową, a jej sieć obejmuje blisko 2000 lokalizacji w ponad 130 krajach. Firma, w oparciu o kulturę LEAN, stale doskonali procesy, by stanowiły istotną wartość dodaną w łańcuchach dostaw klientów. Nadesłał:

MultiComm

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl