Jak ochronić telefon w czasie upadku?


Jak ochronić telefon w czasie upadku?
2018-01-17
Zamierzasz kupić nowy telefon? Jeszcze kilkanaście lat temu wybór byłby prosty, ponieważ telefonów było niewiele, a co więcej każdy służył tylko po to, żeby zadzwonić lub napisać smsa.

Nie były wyposażone we wszelkie bajery, dodatki, aparaty, Internet – nawet Internet mieli ci najbogatsi zaprzyjaźnieni z nowoczesnymi technologiami. Dlatego kupno telefonu ograniczało się do zależności jaką była cena oraz waga – potrafiły obciążyć nie jedną torebkę i kieszeń z racji wagi porównywalnej do cegły.Znajdź swój ideał

Jak wybór wygląda dzisiaj? Smartfonów jest tak potężna ilość, że bardzo trudno jest znaleźć taki, który będzie odmienny od innych pod względem wyglądu czy parametrów. Nawet jeśli wypuszczony zostanie na rynek jakiś drogi smartfon, to niedługo potem już pojawia się do niego podobny. Praktycznie cały czas trwa pomiędzy producentami wojna na piksele w aparatach, coraz to nowsze funkcje, coraz cieńszą obudowę i wiele innych. Nawet jeśli wreszcie znajdziesz doskonały telefon o super parametrach, to okaże się, że po miesiącu wyjdzie taki, który ma jeszcze lepsze. Jednak bez względu na to, jaki telefon wybierzesz, każdy ma duży ekran, który jest podatny na uszkodzenia, obudowę, która może popękać lub się zniszczyć oraz obiektyw, który może się stłuc.Zainwestuj w etui i szkło

Najlepszą ochroną dla telefonu jest etui. Jeśli się rozejrzysz, to zauważysz, że praktycznie każdy posiada ochronę tego typu na swoim smartfonie. Jest to nie tylko świetne zabezpieczenie przed upadkiem, porysowaniem, stłuczeniem czy nawet nadepnięciem na telefon, ale także stylowy dodatek. Praktycznie wszystkie telefony są do siebie bliźniaczo podobne, dzięki etui, można zmienić styl telefonu, jego kolor, nawet kształt. Jest to doskonałe wyjście dla tych, którzy lubią się wyróżniać. Bez względu na to, czy poszukujesz etui w postaci kabury czy tez torebki, warto zajrzeć na strony internetowe typu np. https://stilgut.pl/etui-na-telefon-smartfon-htc-u10.  Można również nabyć stacjonarnie, ale zwykle wybór jest mniejszy, a ceny większe.

A co z ekranem? Jeśli masz na telefon kaburę lub etui, które chroni ekran, to nie musisz się martwić o uszkodzenia. Są jednak sytuacje, że piszemy sms, a telefon się wyślizgnie, spadnie i wtedy ekran może się uszkodzić. Tak więc warto mieć na ekranie ochronę, nawet jeśli telefon jest w kaburze. Taką ochroną jest szkło hartowane. Nawet w razie upadku telefonu i stłuczenia szkła, ekran pozostaje nietknięty.Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl