Jak osiągnąć wewnętrzny spokój – darmowy live z Krzysztofem Ignaczakiem


Jak osiągnąć wewnętrzny spokój  – darmowy live z Krzysztofem Ignaczakiem
2021-04-26
W środę 28 kwietnia o godz. 20.00 Krzysztof Ignaczak - siatkarz, były reprezentant kadry narodowej i zdobywca złotego medalu podczas Mistrzostw Świata w 2014 roku powie, jak osiągnąć wewnętrzny spokój w świecie, który stawia coraz większe wymagania.

Wystąpi podczas bezpłatnego 5-dniowego eventu online „Live Life Now Challenge”, organizowanego przez wybitnego mówcę i guru motywacyjnego Polaków - Jakuba B. Bączka. Na live Krzysztofa Ignaczaka pt. „Jak w 5 krokach osiągnąć wewnętrzny spokój i pewność siebie” można się zapisać poprzez platformę https://livelifenow.com.pl/.  

Rok 2020 nie był łatwy, obecny też jest wyzwaniem i wymaga wielu poświęceń. Kariera, relacje osobiste czy finanse – wiele sfer naszego życia wymaga zmiany. Świat już nigdy nie będzie taki jak przed pandemią, a to oznacza, że narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu również muszą się zmienić. Dlatego Jakub B. Bączek - trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephane Antigi, z którą w 2014 roku zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Świata, autor 18 książek sprzedawanych w 17 krajach, mówca, który za swoje wystąpienie na stadionie piłkarskim INEA otrzymał owacje na stojąco od ok. 30 000 zgromadzonych osób i twórca Akademii Trenerów Mentalnych, organizuje „Live Life Now Challenge” - bezpłatny cykl pięciu spotkań z pięcioma ekspertami z różnych dziedzin: zdrowia, rodziny, budowania marki osobistej, psychologii i finansów, by pomóc ludziom zmienić swoje życie, odzyskać kontrolę nad przyszłością i odnieść sukces. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-29 kwietnia, a każdego dnia wystąpi inny gość. Event odbędzie online poprzez stronę https://livelifenow.com.pl/. 

- Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia. Świat, w którym żyjemy, zmienił się nieodwracalnie, ale zmiana ta daje olbrzymią szansę dla tych, którzy tworzą plan, a następnie go realizują. Motywacja to klucz - bez niej nie zaczniesz, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich, którzy pragną dokonać zmiany w swoim życiu na event „Live Life Now Challenge”, gdzie wystąpi pięciu najlepszych ekspertów, a ich wykłady motywacyjne będą prawdziwą inspiracją do zmian w kluczowych obszarach życia: zawodowych i osobistych. Podejmijcie wyzwanie! - mówi Jakub B. Bączek.

Jednym z ekspertów, który wystąpi na żywo podczas „Live Life Now Challenge” jest Krzysztof Ignaczak – były reprezentant kadry narodowej w siatkówce, złoty medalista z Mistrzostwach Świata w 2014 i komentator sportowy. W swoim wykładzie udzieli porad, jak uzyskać wewnętrzny spokój i pewność siebie, by uciszyć kołowrót myśli, spać spokojnie, czuć się bezpiecznie i zachować spokój, kiedy ktoś ocenia nas w social mediach. Okazuje się, że wewnętrzny spokój nie jest mrzonką i da się go wypracować, korzystając z mądrych narzędzi. Krzysztof Ignaczak poruszy tematy takie jak, ulubione medytacje Jakuba B. Bączka i jego mistrzów, coś dla managera i artysty – wewnętrzny spokój może osiągnąć każdy, a także mity i bezsensowne opinie na temat osiągania spokoju, które należy obalić.

Nadesłał:

dorota5

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl