Jak zorganizować imprezę integracyjną dużej firmy? Zdaj się na specjalistów.


Jak zorganizować imprezę integracyjną dużej firmy? Zdaj się na specjalistów.
2022-08-18
W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się firmowe imprezy integracyjne.

Nie powinno to nikogo dziwić: udana impreza stanowi dobry sposób na integrację pracowników i wzmocnienie więzi w zespole. Jednocześnie, sprawne przygotowanie imprezy firmowej to poważne wyzwanie natury logistycznej. Jak zorganizować imprezę integracyjną dużej firmy? Mogą w tym pomóc specjaliści.

 

Imprezy integracyjne w Warszawie – o czym warto pamiętać?

Ważne jest, by ośrodek zajmujący się przygotowaniem eventu firmowego oferował liczne aktywności, które umilą czas gościom. Może być to na przykład strefa SPA czy Welness&Fitness – świetne rozwiązanie dla Pań, które poszukują relaksu. Ci spośród zaproszonych pracowników, którzy preferują aktywny wypoczynek, powinni zdecydować się raczej na basen. Z kolei wieczorna zabawa klubowa to rozwiązanie, które powinno połączyć wszystkich uczestników eventu.

Podczas wyboru miejsca na organizację firmowej imprezy trzeba upewnić się, czy dany ośrodek zapewnia profesjonalną obsługę. Rozumie się przez to m.in. doświadczony zespół kelnerów (niezbędnik w restauracji), a także room staff, który zadba o potrzeby gości w pokojach hotelowych.

Odpowiedni wybór takiego ośrodka wypoczynkowego, który zapewni ciekawe atrakcje, jest niezwykle istotny. Dzięki temu pracownicy poczują się – poprzez wspólne spędzanie wolnego czasu – bardziej związani z daną firmą i zespołem. Dobrze poprowadzona impreza integracyjna to dobry sposób na zbudowanie lojalnej kadry w przedsiębiorstwie.

Impreza integracyjna to nie tylko zabawa, ale także merytoryczne spotkania

Nie wolno zapominać, że event firmowy to nie tylko huczna impreza, ale także – o czym również należy pamiętać – konferencja. Podczas spotkania z pracownikami i kontrahentami można na przykład podsumować dotychczasową działalność danej firmy, przedstawić jej dotychczasowe osiągnięcia oraz zaprezentować plany do realizacji w przyszłości.

Aby można było podołać temu zadaniu, niezbędny jest wybór takiej sali, która nie tylko dobrze się prezentuje i jest przestronna, ale także jest funkcjonalna. Warto, by sala konferencyjna była wyposażona w takie rozwiązania jak na przykład:

  • rzutnik – jest to absolutne must have w sytuacji, gdy prowadzący zamierza wygłosić prezentację,

  • nagłośnienie, które usprawni komunikację pomiędzy prelegentem i pozostałymi uczestnikami spotkania,

  • dostęp do Wi-Fi,

  • oświetlenie,

  • wygodne, ergonomiczne krzesła,

  • porty do podłączenia laptopa, smartfona itp.,

  • rozkładane stoły na dokumenty, laptopy oraz segregatory,

  • miejsce na akcesoria biurowe (notesy, długopisy itp.), dzięki czemu uczestnicy prelekcji będą w stanie zapisać istotne informacje. Stolik może posłużyć także jako miejsce na drobny poczęstunek (przekąski w postaci kanapek czy ciastek) w przypadku dłuższych spotkań.

Aby zrealizować tego typu spotkanie, warto rozważyć ofertę DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre , który od lat organizuje imprezy integracyjne w Warszawie. Ośrodek ten zapewnia dostęp do dwudziestu różnych sal konferencyjnych, które różnią się między sobą na przykład pod kątem powierzchni oraz wystroju. Atutem DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre jest także dobra lokalizacja (15 minut jazdy autem od centrum stolicy), dzięki czemu poszczególni goście nie powinni mieć większego problemu z dotarciem na miejsce.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl