Jesienią zadbaj o formę z HELIO!


Jesienią zadbaj o formę z HELIO!
2021-09-29
Jesienne dni stają się coraz krótsze, a Ty odczuwasz coraz większy spadek energii? Przełam rutynę z HELIO i wieczory na kanapie zamień na ulubioną aktywność fizyczną!

Co powiesz na… 30 minut spaceru każdego dnia? A może wolisz odprężyć się i popływać w basenie? ;-) Nieważne jaki rodzaj aktywności wybierzesz, liczy się regularność! Na początek, małymi krokami… 30 minut dziennie, 5 razy w tygodniu? Brzmi idealnie! Spraw, by ten czas był dla Ciebie przyjemnością. Znajdź ćwiczenia, które nie tylko pozwolą Ci zadbać o formę, ale też staną się ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Pamiętaj o różnorodności… i to nie tylko przy dobieranych aktywnościach! ;-) Twoje przekąski też powinny wyróżniać się oryginalnym i zróżnicowanym smakiem! Co powiesz na miękkie i soczyste owoce suszone z nowej linii So Soft! bez konserwantów HELIO Natura? To #so świetny i zdrowy wybór, zwłaszcza kiedy potrzebujesz naturalnej dawki energii do ćwiczeń! Dodatkowo do wyboru masz aż 5 pysznych owocowych przekąsek - na każdy dzień treningu możesz wybrać inny smak… So Soft! suszone daktyle, figi, morele, śliwki czy jedyna taka żurawina nasączona sokiem – którą przekąskę HELIO Natura zabierzesz dziś ze sobą na trening? ;-)

 

Pamiętaj! Aktywność fizyczna ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia, długości  życia i dobrego samopoczucia… zwłaszcza w czasie pandemii, kiedy ze względu na różne ograniczenia, większość z nas pracuje zdalnie, dlatego tak bardzo liczy się każdy ruch!Według WHO, regularna aktywność fizyczna zmniejsza ryzyko nadciśnienia, chorób układu krążenia, cukrzycy typu 2, a także wpływa korzystnie na zdrowie psychiczne oraz odgrywa ważną rolę w przeciwdziałaniu otyłości[1]. Dlatego wstań z kanapy, zabierz ze sobą źródło naturalnej #SoSoft energii i bez względu na pogodę - ruszaj z HELIO na trening! Pora zadbać o #sogood formę na jesień! ;-)[1] https://ncez.pzh.gov.pl/aktywnosc-fizyczna/nowe-zalecenia-who-dotyczace-aktywnosci-fizycznej/

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl