Katalogi Monnari w salonikach Kolportera


2020-05-21
Około 50 tysięcy sztuk katalogów polskiej marki odzieżowej Monnari trafi do pań kupujących prasę w salonikach Kolportera.

– Magazyn „Wiosna 2020 Monnari” otrzymają gratis panie kupujące w naszych salonikach wybrane tytuły kobiece. To już czwarta tego typu akcja, którą organizujemy wspólnie z Monnari. Pierwszą przeprowadziliśmy we wrześniu 2018 r. Za każdym razem katalogi cieszyły się dużym zainteresowaniem klientek, myślę więc, że tym razem będzie podobnie – mówi Aleksandra Patek, koordynator ds. promocji i sprzedaży w Kolporterze. 

 

Magazyn „Wiosna 2020 Monnari” to przede wszystkim prezentacja najnowszych kolekcji i modowych top trendów, ale także relacja z wyprawy na Teneryfę, przegląd modnych dodatków i praktyczne wskazówki dotyczące wyboru stylizacji na różne okazje. Oprócz ciekawych informacji czytelniczki znajdą w magazynie Monnari atrakcyjne kupony rabatowe.

 

– Klienci saloników bardzo dobrze reagują na różnego rodzaju akcje promocyjne. Korzystają z tego współpracujący z nami dostawcy i producenci. W ubiegłym roku zrealizowali za naszym pośrednictwem kilkanaście ciekawych promocji, zakładamy, że w tym – mimo wyjątkowej sytuacji – będzie podobnie. Saloniki Kolportera cały czas pracują i są chętnie odwiedzane przez klientów, w okresie pandemii zamknięte było zaledwie 3 proc. naszych punktów – dodaje Aleksandra Patek.

 

Akcja Monnari jest realizowana w 220 salonikach od 19 maja i potrwa do 30 czerwca br.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl