Kibicuj w Porcie Łódź


Kibicuj w Porcie Łódź
2018-06-11
Już w najbliższy czwartek (14 czerwca) rozpoczyna się wielkie święto Piłki Nożnej – Mundial 2018. Port Łódź zaprasza do wspólnego oglądania wszystkich meczów w Strefie Kibica, zlokalizowanej w najbardziej urokliwym miejscu Centrum – na Patio.

Z wielkimi emocjami czekamy też na pierwszy mecz Polaków podczas tegorocznych Mistrzostw, który odbędzie się 19 czerwca o godzinie 17:00. Na ten dzień Port Łódź przygotował dla wszystkich kibiców specjalne atrakcje!

STREFA KIBICA NA PATIO

Przez cały czas trwania Mistrzostw na Patio Portu Łódź będzie można oglądać wszystkie mecze na żywo, emitowane na dużym telebimie o wielkości 
24 mkw. W Strefie pojawi się sztuczna trawa, będą wygodne miękkie pufy oraz punkt, gdzie będzie można kupić napoje. Mistrzostwa oglądać będzie można również podczas posiłku w Strefie Restauracyjnej - na trzech telewizorach, zlokalizowanych w różnych miejscach Food Courtu. Do śledzenia piłkarskich rywalizacji Port Łódź zaprasza oczywiście bezpłatnie. Strefa Kibica na Patio funkcjonować będzie przez cały czas Mistrzostw, także w niedziele niehandlowe.

POLSKA GOLA!

Niesamowite emocje i dodatkowe atrakcje czekają na kibiców w Porcie Łódź z okazji meczów, w których grać będzie Reprezentacja Polski. Pierwszy mecz biało – czerwoni rozegrają 19 czerwca z drużyną Senegalu o godzinie 17:00. Do wspólnego kibicowania Polakom zagrzewać będzie gość specjalny – znany z telewizji i lubiany Irek Bieleninik! Na Patio pojawi się też punkt, w którym wszyscy kibice będą mogli pomalować twarz w biało - czerwone barwy. Najmłodsi otrzymają biało-czerwone flagi. Na gości Strefy Kibica czekać będą ponadto konkursy z nagrodami oraz animacje i zabawy dla najmłodszych. W dni, kiedy grać będą Polacy, w Strefie Kibica pojawi się terenowe studio Radia Łódź, w którym niemal przez cały dzień pojawiać się będą specjalni goście, znani sportowcy i aktorzy.

Organizacja takiej wyjątkowej przestrzeni, gdzie kibice mogą się spotkać i wspólnie oglądać mecze to nasza tradycja. Organizowaliśmy już bowiem wcześniej w Porcie Łódź Strefy Kibica i za każdym razem pękały one w szwach. Zatem oczywiste było, że i tym razem nie możemy zawieść fanów piłki nożnej. Cieszy nas fakt, że na Patio przychodzą oglądać mecze wszyscy i to bez względu na wiek. Są u nas całe rodziny, rodzice, dzieci, starsi i młodsi. Czują się tu komfortowo, bezpiecznie, a i wyjątkowe atrakcje, które za każdym razem przygotowujemy z okazji Mistrzostw, są dodatkowym bodźcem do przyjścia właśnie do nas – mówi Andrzej Cieślik, dyrektor Portu Łódź.

ZABAWA DLA DOROSŁYCH I DZIECI

Na terenie Centrum, w Atrium obok wejścia do sklepu IKEA Port Łódź przygotował dla swoich Klientów zabawę, w której wygrać będzie można szalik w biało-czerwonych kolorach. Otrzyma go każdy, kto celnie strzeli gola do specjalnie przykrytej bramki. Aby wziąć udział w zabawie należy w dniach 14 czerwca – 14 lipca (z wyjątkiem niedziel niehandlowych: 17 czerwca i 8 lipca) dokonać w Porcie Łódź zakupów na kwotę minimum 100 zł. Z kolei w alejce przy strefie restauracyjnej oglądać można wystawę z oficjalnymi strojami Polskiej Reprezentacji.

W tym samym terminie, w godzinach 10:00 – 20:00 w Atrium działać będzie również Strefa Małego Piłkarza. Najmłodsi będą mogli zagrać w najnowszą grę piłkarską na konsoli Playstation, a także zmierzyć się z rówieśnikami przy stoliku z piłkarzykami, czyli popularnej Trambambuli. W Strefie dedykowanej dzieciom, przez cały czas obecne będą hostessy, które poprowadzą i skoordynują grę małych piłkarzy. Atrakcje dla dzieci będą bezpłatne.

MECZE POLAKÓW:

19 czerwca (Polska – Senegal) godz. 17.00

24 czerwca (Polska-Kolumbia) godz. 20.00

28 czerwca (Polska-Japonia) godz. 16.00Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl