Kolorowy Dzień Dziecka z Empikiem i Supersamem


Kolorowy Dzień Dziecka z Empikiem i Supersamem
2018-05-30
Kreatywne, pełne kolorów warsztaty dla dzieci z okazji ich święta już 2 czerwca (sobota, godz. 14:00) w salonie Empik w Supersamie. A dokładnie w Dniu Dziecka (1 czerwca, piątek) słodki poczęstunek dla każdego malucha. Fajnie być dzieckiem.

Podczas warsztatów kolorowania ich uczestnicy dowiedzą się, jak dzięki magicznym kredkom i antystresowym kolorowankom wyciszyć się i skoncentrować. Z pomocą prowadzącego i specjalnych szablonów stworzą także własny projekt kolorowanki.

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć. Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu: 603 116 924.


DH Supersam powstał w latach 30. XX wieku. Położony w centrum Katowic obiekt szybko stał się jednym
z najważniejszych punktów na handlowej mapie miasta. Przejęcie nieruchomości przez Griffin Group w 2013 roku tchnęło w Supersam nowe życie. Nawiązaniem do dawnego domu handlowego są stalowe dźwigary, które zostały odrestaurowane i wyeksponowane w nowym Supersamie.

Nowy obiekt, przy ul. Księdza Piotra Skargi 6, udostępnił blisko 23 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Na trzech poziomach handlowych znajduje się ponad 70 sklepów i punktów usługowych. Na wyższych piętrach zlokalizowany jest klub Calypso Fitness oraz 5 tys. mkw. powierzchni biurowej. Ostatnie kondygnacje zostały przeznaczone na parking liczący około 400 miejsc.Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl