Kreatywne ferie w Empiku w Bonarce


Kreatywne ferie w Empiku w Bonarce
2018-02-13
Fantazyjny kapelusz, unikalne pieczątki, bajkowy domek i coś na Walentynki. To wszystko wykonają uczestnicy warsztatów kreatywnych, których cykl z okazji ferii organizuje Empik w Bonarce. Oto ich harmonogram.

FANTAZYJNY KAPELUSZ
12 lutego, godz. 12:00

Zanim karnawał dobiegnie końca, daj się ponieść własnej, niczym nie ograniczonej wyobraźni. Poczuj się jak projektant najbardziej zwariowanej mody i zaprojektuj szalony kapelusz z kolorowych papierów. Wiek 5+.

PIECZĄTKI
13 lutego, godz. 12:00

Drukowanie własnych wzorów to wspaniała zabawa i bardzo przydatna technika. Odkryj jej nowe możliwości i samodzielnie wykonaj pieczątkę według własnego pomysłu. Wiek 8+.

WALENTYNKOWE UPOMINKI
14 lutego, godz. 12:00

Własnoręcznie wykonana trójwymiarowa kartka z życzeniami lub osobiście przygotowany drobiazg mogą sprawić więcej radości bliskiej osobie niż gotowy prezent kupiony w sklepie. Oczywiście upominek powinien być elegancki, niepowtarzalny i romantyczny. A może zabawny? Ważne, by powstał specjalnie dla kogoś specjalnego. Podczas warsztatów w Empiku pokażemy, jak m.in. wykonać z papieru cudowne walentynkowe niespodzianki. Wiek: 8+.
BAJKOWY DOMEK
15 lutego, godz. 12:00

Przenieśmy się do krainy czarów i stwórzmy mały domek w formie lampionu, który będzie można oświetlić małą świeczką. Do jego wykonania użyjemy glinki samoutwardzalnej. Wiek: 8+.

Zapisy na wszystkie zajęcia pod nr tel.: 603 114 165.Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl