Krówka z Wawelu poleca się na każdą okazję!


Krówka z Wawelu poleca się na każdą okazję!
2024-06-06
Idealne słodycze na lato? Krówki z Wawelu! Świetnie sprawdzą się jako słodka przekąska na plaży lub szybka dawka energii w podróży. Daj się porwać słodkiej przygodzie!

Odkryj delikatny mleczno-maślany smak wyjątkowej Krówki Mlecznej z Wawelu idealny na każdą letnią okazję. Od lat Krówki z Wawelu produkowane są według tradycyjnej, sprawdzonej receptury, dzięki czemu ich delikatny smak, połączony z idealną kruchością jest niepowtarzalny.

Krówka z Wawelu została stworzona zgodnie z założeniami programu Dobre Składniki - zawiera starannie wyselekcjonowane surowce i składa się tylko z 4 składników, w tym masła i pełnego mleka.

Kultowa Krówka z Wawelu to nie tylko smak, ale również charakterystyczna biało-czarna grafika opakowania w wesołe krowie łaty. Na każdej owijce skrywającej pyszną krówkę znajduje się inne zabawne hasło, które wprawia nas w dobry, letni nastrój.

W ofercie standardowej marki Wawel dostępny jest duży wachlarz opakowań Krówki mlecznej i - drugiego uwielbianego smaku krówki - słony karmel: torebka 250 g, torba 1 kg i forma luzowa na wagę. Szeroki wybór umożliwia zakup ulubionej formy podania krówki, która doskonale sprawdza się zarówno jako słodka przekąska dla siebie, jak i na prezent  lub słodki poczęstunek dla gości podczas letnich spotkań i rodzinnych okazji.

Co roku w okresie letnim marka Wawel przygotowuje dla konsumentów limitowane edycje  smaków słodyczy. W tym roku na fanów krówek czekają smaki: peanut butter i czekoladowy. Krówki peanut butter to idealna harmonia orzeszków arachidowych z solą z mlecznymi smakiem. Krówka czekoladowa to szlachetny smak czekolady otoczony ponadczasowym smakiem krówki. Limitowane smaki są dostępne w sprzedaży na wagę. 

Nadesłał:

Weronika Turkot

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl