Kuehne+Nagel zaprasza na darmowe grudniowe webinaria logistyczne


2020-11-30
Kuehne+Nagel zaprasza na nadchodzące webinaria logistyczne, podczas których omówione zostaną takie tematy, jak logistyka towarów niebezpiecznych, towarów farmaceutycznych oraz Brexit.
  • Niezrozumienie złożoności łańcuchów dostaw towarów niebezpiecznych jest najczęstszym powodem szkód, które w tym przypadku nie dotyczą wyłącznie przewożonego towaru. Mogą negatywnie wpływać na ludzi, środowisko naturalne, a także niszczyć wykorzystywany sprzęt i inne towary, znajdujące się w bliskiej odległości od przewożonych lub składowanych substancji niebezpiecznych. Aby zrozumieć wszelkie czynniki, od których zależy efektywny, a przede wszystkim bezpieczny transport towarów niebezpiecznych, Kuehne+Nagel wraz z ekspertami z MDRK Trusted Adviser Group Sp. z o.o. przygotowało darmowe webinarium, które odbędzie się 3 grudnia 2020 roku o godzinie 11.00.

 

  • Brexit nadchodzi, mimo że nadal istnieje wiele niepewności. Każdy kto prowadzi wymianę handlową między Unią Europejską a Wielką Brytanią musi pilnie przygotować się, aby uniknąć poważnego wpływu na swój łańcuch dostaw. Jako zaufany doradca rządu Wielkiej Brytanii w zakresie wpływu Brexitu na branżę logistyczną, Kuehne+Nagel chce podzielić się z uczestnikami swoją wiedzą i spostrzeżeniami, jak przygotować się do odprawy celnej w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej, aby zapewnić swoim towarom bezproblemową odprawę celną. Webinarium odbędzie się 7 grudnia o godzinie 11.00.

 

  • Logistyka produktów farmaceutycznych to wyzwanie – dla producentów, rządów, spedytorów, przewoźników, a także dla logistyków. Podczas spotkania eksperci wyjaśnią jak wygląda obecna sytuacja, przeanalizują proces dystrybucji szczepionek i wymagania dotyczące jej składowania oraz będę dyskutować o tym, na co zwrócić szczególną uwagę podczas organizowania ultra zimnego łańcucha dostaw w czasie pandemii. Webinarium odbędzie się 10 grudnia o godzinie 11.00.

 

Podczas wszystkich sesji live będzie możliwość zadawania pytań. Zarejestrowani uczestnicy kilka godzin po zakończeniu spotkania otrzymają link do nagrania.

 

Informacje o webinariach logistycznych Kuehne+Nagel są na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej firmy pt. kalendarz webinarów logistycznych.

Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl