Kultowe Lacoste we Wrocław Fashion Outlet


Kultowe Lacoste we Wrocław Fashion Outlet
2018-07-19
Światowy lider sportowych ubrań klasy premium już 24 lipca otwiera swój pierwszy outletowy sklep w Polsce Zachodniej. To wyjątkowa okazja dla mieszkańców Dolnego Śląska - we Wrocław Fashion Outlet ekskluzywne produkty Lacoste będzie można odnaleźć w codziennych cenach niższych o co najmniej 30%

shoppingu – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Już we wtorek 24 lipca na wydatnej powierzchni otwiera się u nas pierwszy w tej części Polski outletowy butik Lacoste. To idealne miejsce dla pasjonatów ponadczasowego stylu, komfortu i elegancji. Pod szyldem marki można odkryć szeroką gamę produktów z górnej półki -  Lacoste to w końcu nie tylko odzież, obuwie, czy bielizna, lecz także galanteria skórzana, zegarki oraz perfumy. Wieloletnia tradycja tej francuskiej marki pozwoliła jej na dobre wpisać się w historię stylu. To właśnie Lacoste w modzie męskiej zamieniło tkaniny o długich rękawach i sztywne koszule na kortach na klasyczną koszulkę polo. Po 85 latach od założenia marki, odzież z zielonym krokodylem jest dostępna w 120 krajach, a w każdej sekundzie sprzedawane są 2 produkty Lacoste.  Wśród propozycji marki można odnaleźć rozwiązania modowe i akcesoria nie tylko dla panów, ale też dla kobiet i dzieci.

To jednak nie koniec zmian w największym centrum outletowym w regionie. Już na przełomie lipca i sierpnia we Wrocław Fashion Outlet pojawi się Pasibus – wrocławska sieć burgerowni wywodząca się z tzw. street foodu, czyli ulicznego jedzenia. - Dzięki swoim autorskim recepturom i produktom pochodzącym od lokalnych dostawców, Pasibus na dobre podbił serca Wrocławian – mówi Katarzyna Warzecha.  – Prawdziwe burgery serwowane przez markę we Wrocław Fashion Outlet będą dla naszych gości świetną okazją na wzmocnienie między wyprzedażowymi przyjemnościami pełnymi rabatów. Co ciekawe, Pasibus we Wrocław Fashion Outlet to jeden z niewielu lokali we wrocławskich centrach handlowych z letnim ogródkiem, w którym będzie można cieszyć się zarówno smakiem serwowanych dań, jak i letnim słońcem. Aby poznać dokładną datę otwarcia warto śledzić newsletter Wrocław Fashion Outlet oraz profile społecznościowe outletu, gdzie nie zabraknie także konkursu z burgerowymi niespodziankami.

Do 14 sierpnia we Wrocław Fashion Outlet trwają letnie wyprzedaże, podczas których można liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty u wszystkich marek dostępnych w centrum. Szczegółowe informacje o promocjach można na bieżąco sprawdzić m.in. na www.wroclawfashionoutlet.comNadesłał:

a.piwek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl