„Kwitnący Biznes” z systemem ERP SAP Business One


„Kwitnący Biznes” z systemem ERP SAP Business One
2015-06-25
Firma JMP Flowers już od 10 lat pracuje na zintegrowanym systemie do zarządzania przedsiębiorstwem - SAP Business One. Właśnie mija 10-lecie współpracy JMP z Centrum Serwisowym Altab. JMP Flowers z siedzibą w Stężycy, to jedna z najnowocześniejszych firm produkcyjnych w Polsce, a w swojej kategorii - należąca do czołówki światowej. Działalność firmy obejmuje uprawę kwiatów ciętych, zaś szklarnie z uprawą róż, anturium i orchidei (o łącznej powierzchni przekraczającej 15 ha) zaliczane są do najnowocześniejszych na świecie.

10 lat owocnej współpracy

Początkowo dane ze sprzedaży firma analizowała w oparciu o MS Excel - narzędzie dobre, ale niewystarczające. Mnogość arkuszy, błędy w formułach i rozproszenie informacji skłoniły właścicieli do inwestycji w bardziej zaawansowane narzędzia IT. W 2005 roku zdecydowali się na wdrożenie systemu SAP Business One, a realizację projektu powierzono firmie Altab. Wdrożenie objęło swoim zasięgiem księgowość, sprzedaż, zaopatrzenie i gospodarkę magazynową z elementami produkcji.


Właśnie mija 10 lat odkąd pracujemy na SAP Business One. W tym czasie zmieniła się nasza firma, a wraz z nią nasz SAP. Doceniam elastyczność tego programu - nieustannie tworzymy nowe raporty, integrujemy się z zewnętrznymi platformami i wraz z Altab rozbudowujemy instalację o rozwiązania nam dedykowane - mówi Jacek Ptaszek, współwłaściciel JMP Flowers.


Instalacja SAP Business One w JMP była dla nas ciekawym wyzwaniem, w szczególności ze względu na specyfikę firmy i charakter produkcji - wspomina Paweł Matejko, Prezes Zarządu Altab S.A., firmy wdrożeniowej. - 10-lecie współpracy z JMP to czas nieustannego rozwoju instalacji i realizacji coraz bardziej zaawansowanych projektów IT - dodaje.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/kwitnacy_biznes_z_systemem_erp_sap_business_one.html

Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl