Magiczne dekoracje świecące w ciemnościach


2020-10-14
Wyeksponowanie większości ściennych efektów dekoracyjnych we wnętrzach wymaga ich odpowiedniego doświetlenia. Zaskakującym i nietuzinkowym rozwiązaniem będzie więc z pewnością wzbogacenie aranżacji o elementy świecące w ciemności.

Dzięki fluorescencyjnemu laserunkowi Tikkurila Taika Glow można stworzyć ciekawą dekorację, która nada wnętrzu wyjątkowy i indywidulany look.  

 

Fluorescencyjne wzory na ścianach potrafią zrobić niemałe wrażenie i rozbudzić wyobraźnię, dlatego doskonale sprawdzą się w pokojach naszych pociech. Laserunek nie tylko umili zasypianie, ale pozwoli także maluchom oswoić ciemność. Z pomocą Tikkurila Taika Glow możemy również pójść o krok dalej i wyczarować pokój małego astronauty. Świecące po zgaszeniu świateł gwiazdy i księżyc będą się pięknie prezentować na tle farby Tikkurila Optiva Satin Matt 7 w głębokim, granatowym kolorze M350 Ink. Kosmiczny wystrój wystarczy uzupełnić o własnoręcznie wykonaną rakietę lub meble pokryte srebrną farbą Tikkurila Taika Pearl Paint. Które dziecko w takim pokoju nie śniłoby o ekscytujących gwiezdnych podróżach?

 

Tikkurila Taika Glow to również pomysłowy i estetyczny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w biurach czy na klatkach schodowych. Laserunkiem można oznaczać schody, wyjścia ewakuacyjne lub kierunek przemieszczania się, a produkt po zabezpieczeniu lakierem nadaje się również do zastosowania na podłogach i elementach wyposażenia. W domowych wnętrzach zaś za pomocą świecącej w ciemności farby w dyskretny sposób ułatwimy sobie znalezienie włącznika światła, a nawet ukrytego za meblami gniazdka.

 

Więcej informacji nt. fluorescencyjnego laserunku Tikkurila Taika Glow można znaleźć na stronie: https://tikkurila.pl/farby-dekoracyjne/produkty/tikkurila-taika-glow

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl