Magnum Multi Battery – bezprzewodowy naświetlacz LED, który pasuje do akumulatorów różnych marek


Magnum Multi Battery – bezprzewodowy naświetlacz LED, który pasuje do akumulatorów różnych marek
2021-08-30
Nowość od Lena Lighting. Profesjonalna linia bezprzewodowych lamp roboczych Magnum Battery pojawiła się teraz w wersji Multi. Oznacza to możliwość zasilania lamp za pomocą aż 5 marek akumulatorów 18V: Bosch Professional System, Milwaukee, DeWalt, Makita oraz Berner.

Bezprzewodowe naświetlacze Magnum Multi Battery dzięki najnowszej generacji modułom LED charakteryzują się doskonałymi parametrami świetlnymi i energooszczędnością. Są także przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Dzięki wydajnym bateriom ich czas świecenia po jednym ładowaniu może wynosić aż do 37,5 h.

Kompaktowe naświetlacze Magnum Multi Battery cieszą się na rynku coraz większą popularnością. Ze względu na wygodę użytkowania i swoje właściwości są powszechnie stosowane na budowach i w warsztatach. Korzystają z nich fachowcy, którzy potrzebują profesjonalnego oświetlenia w miejscach bez dostępu do prądu lub chcą oświetlić trudnodostępne obiekty i przestrzenie.

„Chcieliśmy, by nasze flagowe naświetlacze Magnum mogły stać się jeszcze bardziej uniwersalne poprzez kompatybilność z różnymi systemami ładującymi. Odpowiedzią jest właśnie wersja Multi, która pasuje do aż pięciu popularnych na rynku technologii 18V: Bosch Professional System, Milwaukee, DeWalt, Makita oraz Berner. Urządzenia są dostępne w trzech wymiarach XS, M i L. Użytkownik może też dostosować wartość strumienia świetlnego do swoich bieżących potrzeb, wybierając z czterech  poziomów świecenia. To niezwykle przydatne w pracy rozwiązanie” – mówi Krzysztof Noga Dyrektor Unitu - Oświetlenie Miejsca Pracy z Lena Lighting.

Naświetlacze Magnum Multi Battery gwarantują równomierne i stabilne oświetlenie kierunkowe, które jest przy tym komfortowe dla ludzkiego oka. Antyodblaskowy klosz wykonany z poliwęglanu (PC) przepuszcza do 80% światła emitowanego przez LED. Z kolei małe rozmiary i kompaktowa, ergonomiczna konstrukcja sprawiają, że naświetlacze są niezwykle wygodne w transporcie. Można je także szybko i bez użycia narzędzi zamontować na statywie Future Stand.

Więcej na www.lenalighting.pl/produkty/10-naswietlacze

Nadesłał:

Lena Lighting
http://www.lenalighting.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl