Marka Mio z nagrodą w konkursie „Trusted Reviews Awards 2018”


2018-11-29
Miło nam poinformować, iż Mio, wiodący producent wideorejestratorów oraz nawigacji samochodowych, otrzymał nagrodę w konkursie „Trusted Reviews Awards 2018” w kategorii „Dashcam of the year”, za model MiVue 792 WIFI Pro.Nagroda zostanie wręczona na gali „Trusted Reviews 2018”.

„Trusted Rewiews” to konkurs, który spośród wielu produktów wyróżnia te, które podczas recenzji na publikowanych na portalu Trustedreviews.com znacząco wyróżniły się na tle konkurencji.  W tym roku organizatorzy postanowili wyróżnić produkty technologiczne nie koniecznie związane z tradycyjnym rozumieniem definicji sektora IT. W zestawieniu znalazły się dodatkowe kategorie dla produktów, których rozwiązania są ściśle związane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Urządzenie Mio wyróżnia się na tle konkurencji dzięki wbudowanemu modułowi WIFI, innowacyjnej komunikacji z telefonem oraz dodatkowym funkcjom takim jak: informowanie kierowcy o  przekroczenia pasa ruchu, ostrzeżenia przed potencjalną kolizją, a także przypomnienie o włączeniu świateł, gdy jest ciemno. 

Urządzenie MiVue 792 WIFI Pro to jeden z pierwszych modeli, jaki zaproponowaliśmy naszym klientom, wykorzystujący komunikacje ze smartphonem za pomocą wbudowanego modułu WIFI.  Posiada on również  tradycyjny ekran, bez którego wiele użytkowników nie wyobraża sobie podróży – właśnie to sprawia, że klienci i recenzenci na całym świecie doceniają połączenie  nowoczesnych rozwiązań ze sprawdzonymi zastosowaniami ekranów w wideorejestratorach Mio. – powiedział Łukasz Tetkowski, Marketing Manager CEU
Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl