Marki LPP na dłużej w NoVa Park


Marki LPP na dłużej w NoVa Park
2020-10-23
Brandy należące do grupy LPP – Cropp, House, Mohito, Reserved, Re-Kids i Sinsay – zdecydowały się przedłużyć umowy najmu w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim na kolejne lata.

Podobną decyzję podjęły także marki Giacomo Conti, Pino oraz North Fish.

Ulubione gorzowskie marki postanowiły pozostać na dłużej w NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowym w regionie. Giacomo Conti, North Fish, Pino oraz Re-Kids nadal będą zajmować swoje dotychczasowe lokale o łącznej powierzchni blisko 470 m2. Z kolei pięć marek z grupy LPP – Cropp, House, Mohito, Reserved i Sinsay – podjęło decyzję o relokacji oraz powiększaniu lokali. Na mocy podpisanych umów, grupa LPP dwukrotnie zwiększyła łączną powierzchnię najmu w NoVa Park.

„Mimo panującej pandemii COVID-19, w ostatnim czasie kolejne znane i lubiane marki, w tym także te nieobecne na rynku lokalnym, zaufały NoVa Park i przedłużyły umowy najmu na kolejne lata. Obecność brandów z grupy LPP, Giacomo Conti, North Fish i Pino w NoVa Park to naturalny i niezbędny element naszej oferty handlowej, która ma być kompleksowa i różnorodna, tak aby każdy mieszkaniec Gorzowa i okolic mógł znaleźć u nas coś dla siebie” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (2):

  • avatar
    ~Basia, 2020-10-31 13:47:17

    Nie wyobrażam sobie, żeby te sklepy miały zniknąć z NoVa

  • avatar
    ~Artemiuk, 2020-10-27 11:08:54

    Dobra wiadomość. Sklepy LPP przyciągają wielu klientów do centrum.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl