Marki LPP powróciły do NoVa Park, a frekwencja wzrasta z tygodnia na tydzień


Marki LPP powróciły do NoVa Park, a frekwencja wzrasta z tygodnia na tydzień
2020-06-01
Od środy 27 maja klienci gorzowskiego Centrum Handlowego NoVa Park mogą ponownie robić bezpieczne zakupy w sześciu salonach sieci LPP – Cropp, House, Mohito, Reserved, Re Kids oraz Sinsay.

NoVa Park to jedyne centrum handlowe na mapie Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry, które oferuje swoim klientom dostęp do otwartych salonów sieci LPP.

Po blisko dwumiesięcznej przerwie, większość lokali w NoVa Park jest już otwartych. 97% powierzchni sklepów z oferty handlowej Centrum wznowiło swoją działalność, w tym takie marki jak Cropp, House, Mohito, Reserved, Re Kids czy Sinsay. Salony sieci LPP w NoVa Park odnotowały bardzo duże zainteresowanie ze strony klientów, także tych przyjeżdżających z południowej części województwa lubuskiego. Entuzjastycznie przyjęte przez klientów było również otwarcie z dniem 18 maja salonu fryzjerskiego Fryzjerek oraz lokali i strefy gastronomicznej.

Z tygodnia na tydzień NoVa Park odnotowuje także regularne przyrosty frekwencji, co tylko potwierdza, że Polacy wrócili do galerii handlowych i to liczniej niż wcześniej prognozowano.

„Obserwujemy systematyczny wzrost odwiedzalności w NoVa Park, w szczególności po uruchomieniu usług gastronomicznych. Coraz więcej klientów wraca do naszego centrum handlowego, na co z pewnością ma duży wpływ nasze restrykcyjne podejście do kwestii bezpieczeństwa higienicznego. Codziennie dokładamy starań, aby zapewnić naszym klientom bezpieczne i komfortowe zakupy. Spodziewamy się kolejnego znacznego przyrostu frekwencji, gdy nastąpi odmrożenie kolejnych sektorów gospodarki – klubów fitness oraz rozrywki” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Zarówno NoVa Park, jak również najemcy w pełni dostosowali się do wytycznych dla funkcjonowania obiektów handlowych opracowanych przez Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Głównym inspektoratem Sanitarnym, a także wprowadzili dodatkowe działania i procedury higieniczne mające na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom obiektu. Klienci informowani są o obowiązujących procedurach za pośrednictwem szeregu materiałów informacyjnych rozmieszczonych na terenie Centrum. Dodatkowo, dla wspólnego bezpieczeństwa, NoVa Park codziennie rozdaje swoim Klientom jednorazowe maseczki.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (2):

  • avatar
    ~Jenna, 2020-06-23 18:34:43

    Super, brakowało mi u nich zakupów.

  • avatar
    ~Beat, 2020-06-02 16:13:17

    Całe szczęście, że otworzyli bo było trzeba było gdzieś dalej jeździć.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl