Matflix na dłużej z MADOGZ


Matflix na dłużej z MADOGZ
2021-09-17
Agencja MADOGZ rozszerza współpracę z Matflixem - edukacyjną aplikacją mobilną, która pomaga w rozwiązywaniu zadań matematycznych.

Matflix rozpoczął współpracę z MADOGZ pod koniec 2019 r. Zadaniem agencji było zaprojektowanie spójnej i wyrazistej identyfikacji wizualnej oddającej charakter marki Matflix, zbudowanie świadomości nowej marki wśród uczniów szkół ponadpodstawowych, a także realizacja działań performance. 


Stworzony dla Matflixa koncept kreatywny „Aplikacja, która odrobi Ci matmę” okazał się strzałem w dziesiątkę. W efekcie kampanii zrealizowanej w 2020 roku aplikację pobrało 30 000 nowych użytkowników.

 

W ramach stałej umowy MADOGZ będzie odpowiadać za opracowanie i wdrożenie długofalowej strategii komunikacyjnej marki w kanałach digital mającej na celu utrzymanie dynamicznego wzrostu pobrań aplikacji oraz aktywizację bazy obecnych użytkowników. Za koordynację działań po stronie agencji odpowiada Tomasz Pastuszka, Creative Director MADOGZ.

 

Aby dotrzeć do bardzo wymagającej grupy odbiorców, jaką jest Gen Z, potrzebowaliśmy agencji z odwagą i niestandardowym podejściem do prowadzenia komunikacji w kanale digital. Zdecydowaliśmy się powierzyć kompleksowe działania MADOGZ, która zna i czuje naszą markę, gdyż współtworzyła jej styl i język komunikacji. Patrząc z perspektywy dotychczasowej współpracy oraz jej efektów, jesteśmy przekonani, że był to właściwy wybór - mówią założyciele Matflixa.

 

Matflix to edukacyjna aplikacja mobilna, która pomaga uczniom szkół ponadpodstawowych w rozwiązywaniu zadań matematycznych. Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste, wystarczy tylko zrobić zdjęcie zadania z podręcznika, a specjalnie opracowany algorytm przedstawi nie tylko wynik, ale również propozycję rozwiązania całego zadania. Przykłady zadań zostały opracowane we współpracy z nauczycielami matematyki i szczegółowo pokazują sposób dojścia do wyniku. Dzięki temu Matflix jest nie tylko narzędziem pomocnym przy odrabianiu prac domowych, ale może być również wykorzystywany do nauki zdalnej.

 

MADOGZ to agencja full serwis, wyspecjalizowana w działaniach z obszarów digital, produkcji video i public relations. Zespół MADOGZ tworzą specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży marketingowej zdobytym w wiodących sieciowych agencjach. MADOGZ ma na swoim koncie projekty zrealizowane dla marek takich jak: Czwórka Polskie Radio, Fixly.pl, OTOMOTO i 321sprzedane.pl (Grupa OLX), GASPOL, Going. (Grupa EMPIK), Kompania Piwowarska, OleOle.pl, Papaya.Rocks i Uber Eats.

Nadesłał:

Madogz

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl