Maxi Zoo otworzy się w Supersamie


Maxi Zoo otworzy się w Supersamie
2021-11-16
Maxi Zoo, największa w Europie sieć specjalistycznych sklepów z artykułami dla zwierząt, pojawi się w katowickim Supersamie. Otwarcie lokalu zaplanowane jest na 17 listopada 2021 r.

Supersam wzmacnia ofertę codziennych zakupów. W popularnym katowickim budynku wielofunkcyjnym otworzy się nowy sklep z artykułami dla zwierząt popularnej niemieckiej sieci Maxi Zoo. Lokal o powierzchni około 220 mkw. znajdzie się na poziomie -1. Będzie go wyróżniać nowy format, w którym znajdzie się miejsce m.in. bezpłatny bar z wodą i karmą dla psiaków.

"Maxi Zoo to kolejny w tym roku sklep, który rozszerza wachlarz oferty handlowo-usługowej w Supersamie i wpisuje się w naszą strategię dla tego obiektu jako najpopularniejszego miejsca codziennych zakupów w centrum Katowic. Nasi klienci znajdą w nim szeroki asortyment najlepszej jakości artykułów dla swoich pupili, a także będą mogli skorzytać z porad fachowego personelu."

Weronika Maria Kuna, Leasing Manager w Globalworth Poland

"Każde otwarcie nowego sklepu jest dla nas niezwykle ważnym wydarzeniem. Mam nadzieję, że katowickie Maxi Zoo w Supersamie będzie dla mieszkańców i ich zwierząt czymś więcej niż zwykłym sklepem. Nie tylko w dniu otwarcia, ale zawsze serdecznie zapraszamy opiekunów ze swoimi pupilami. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników traktujemy priorytetowo. Od półtora roku we wszystkich naszych sklepach, które pozostają niezmiennie otwarte, stosujemy się do rekomendowanych przez GIS i poszczególne ministerstwa obostrzeń. Przez cały ten czas pracujemy, by zapewnić zwierzętom wszystko to, czego potrzebują, by cieszyły się dobrą formą i pełnią zdrowia."

Wojciech Kamiński, Dyrektor Zarządzający Maxi Zoo Polska

Maxi Zoo to największa w Europie nowoczesna sieć sklepów z artykułami dla zwierząt, obecna w jedenastu krajach. Oferuje ponad 6000 produktów we wszystkich kategoriach cenowych. W Maxi Zoo każdy klient może otrzymać fachowe porady dotyczące doboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji swojego pupila. Jest to możliwe dzięki temu, że pracownicy sklepów przechodzą liczne szkolenia i są na bieżąco edukowani z zakresu wiedzy, która pomaga im lepiej zrozumieć potrzeby zwierząt i ich właścicieli. W Polsce sieć jest obecna od 2012 roku i posiada ponad 55 sklepów w 37 miastach.

Supersam jest nowoczesnym obiektem wielofunkcyjnym łączącym ofertę usługowo-handlową z powierzchniami biurowymi, położonym w samym centrum Katowic – sercu aglomeracji śląskiej, w tradycyjnie handlowej części miasta, niedaleko rynku. Lokalizacja jest nieprzypadkowa, bowiem w tym właśnie miejscu mieszkańcy miasta i regionu robią zakupy już od ponad 70 lat. Nawiązaniem do istniejącej tu wcześniej hali targowej są stalowe dźwigary, które zostały odrestaurowane i wyeksponowane we wnętrzu budynku.

Supersam oferuje blisko 23 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Na dwóch poziomach handlowych znajduje się około 70 sklepów i punktów usługowych. Na wyższych piętrach zlokalizowany jest klub Calypso Fitness oraz 6 500 mkw. powierzchni biurowej. Ostatnie kondygnacje zostały przeznaczone na parking liczący około 400 miejsc. Budynek posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Właścicielem i zarządcą obiektu jest Globalworth.

Nadesłał:

aleksandra.globalworth

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl