Miasta i gminy inwestują w energooszczędne oświetlenie LED


Miasta i gminy inwestują w energooszczędne oświetlenie LED
2021-08-26
Prawie 300 energooszczędnych opraw drogowych TIARA LED PRO od Lena Lighting zainstalowano w woj. warmińsko-mazurskim. 185 z nich oświetla wiejskie drogi w gminie Szczytno, wykorzystując w tym celu najnowocześniejsze technologie. Z kolei 92 takie same lampy trafiły do MPEC w Olsztynie.

Lampy drogowe produkowane w Środzie Wielkopolskiej są chętnie wybierane przez miasta i gminy ze względu na swoje parametry świetlne i energooszczędność. Oprawy TIARA LED PRO charakteryzują się nie tylko wysoką szczelnością i wytrzymałością. Zapewniają także optymalną temperaturę barwową oraz strumień świetlny w zakresie od 2700 lm do 20450lm. Lampy te są wyposażone w protokół DALI, system służący do sterowania oświetleniem, jak również czujnik ruchu i zmierzchu. Wszystko to sprawia, że zapewniają doskonałe, komfortowe oświetlenie dróg i przestrzeni zewnętrznych oraz  generują  spore oszczędności energii elektrycznej podczas eksploatacji. Poprawiają też poziom  bezpieczeństwa na drogach.

„Coraz częściej to już nie sama cena, a właśnie kompleksowe parametry lamp drogowych decydują o wyborze produktu przez miasta i gminy. W ostatnim czasie poszukują one energooszczędnych źródeł światła – to bardzo pozytywny trend, który przekłada się na wybór opraw LED-owych.  Samorządy myślą kompleksowo, zarówno o kosztach eksploatacji, trwałości opraw,  o bezpieczeństwie jakie daje dobre oświetlenie drogowe, ale także o kwestii ochrony środowiska” – mówi Marcin Szewczyk, Dyrektor Sprzedaży ds. opraw ulicznych i drogowych z Lena Lighting

Więcej na o najnowszych lampach drogowych w technologii LED na lenalighting.pl

Nadesłał:

Lena Lighting
http://www.lenalighting.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl