Microsoft obniża cenę Xbox 360 Elite


Microsoft obniża cenę Xbox 360 Elite
2009-08-31
Microsoft ogłosił obniżkę ceny Xbox 360 Elite. Klienci odwiedzający sklepy po 28 sierpnia tego roku, mogą spodziewać się, że konsolę Xbox 360 Elite będzie można kupić w orientacyjnej cenie detalicznej wynoszącej 1099 PLN.

Obniżając cenę naszego topowego modelu konsoli - Xbox 360 Elite, przygotowujemy się do gorącego okresu świątecznego, który przynosi największą sprzedaż w branży rozrywkowej." - powiedział Jakub Mirski, Marketing Manager w polskim oddziale Microsoft. „Od tej chwili mamy  w ofercie dwa modele konsoli: podstawowy Xbox 360 Arcade - będący znakomitą propozycją dla wszystkich zaczynających swoją przygodę z grami oraz bardziej rozbudowany, wyposażony w 120 GB dysk twardy, model Xbox 360 Elite. Oba zestawy oferowane są w atrakcyjnych cenach, więc z pewnością znajdą swoich nabywców." - dodał Mirski.

Konsola Xbox 360 jest w stanie zapewnić rozrywkę dla całej rodziny. Za jej pomocą można nie tylko grać, ale także oglądać filmy w formacie DVD, słuchać muzyki lub przeglądać cyfrowe zdjęcia. Już tej jesieni, na Xbox 360 trafią najbardziej oczekiwane gry, w śród nich: „Forza Motorsport 3", „Halo 3: ODST", „Modern Warfare® 2", czy „The Beatles: Rock Band".

Wraz z obniżką ceny modelu Xbox 360 Elite, z rynku zostanie wycofany Xbox 360 Pro, oferujący w zestawie 60 GB dysk twardy.

O Xbox 360

Xbox 360 to najbardziej wydajna konsola gier video i rozrywki, oferująca kolejną generację usługi gier online - Xbox Live, oraz dostarczająca wyjątkowe przeżycia związane z cyfrową rozrywką popularną wśród graczy. W 2005 roku Xbox 360 został wprowadzony w Ameryce Północnej, Europie Zachodniej i Japonii, a następnie w 2006 roku w Australii, Kolumbii, Hong Kongu, Korei, Meksyku, Nowej Zelandii, Singapurze i na Tajwanie. Więcej informacji na temat konsoli Xbox 360 dostępnych jest na stronie: http://www.xbox.com/xbox360

O Microsoft

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, aplikacji serwerowych i technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. W ofercie spółki znajdują się m.in.: system operacyjny Microsoft Windows, oprogramowanie biurowe Microsoft Office System, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System oraz technologia Microsoft.NET.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia ponad 60 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym 230 osób w Polsce.

Firma Microsoft została zbudowana w oparciu o przekonanie, że nowe technologie, jeśli uczynić je dostępnymi i przyjaznymi, są doskonałym narzędziem do rozwoju i realizacji marzeń, pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości, jakie drzemią w nas samych i otaczającym świecie. Polski oddział Microsoft chce brać aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. Naturalną konsekwencją prowadzonej działalności biznesowej jest realizowanie zadań społecznych w obszarze edukacji informatycznej i walki ze zjawiskiem „wykluczenia informacyjnego". W trakcie swojej niemal 14-letniej obecności w naszym kraju, firma zaangażowała się w liczne programy społeczne. Od 2003 roku różnym organizacjom pozarządowym przyznano w sumie 6 grantów na realizację projektów edukacyjnych Unlimited Potential. W maju 2005 roku zainaugurowana została działalność Forum Edukacji Microsoft - inicjatywy, która skupia wszystkie projekty i programy społeczno-edukacyjne realizowane w Polsce przez Microsoft.

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft pod adresem: http://www.microsoft.com/poland lub kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem 0 801 308 801.

Microsoft, Windows, Windows Mobile, Visual Studio, Windows Server System, Windows Server, SQL Server, Visual Studio, BizTalk Server, Microsoft Dynamics są zarejestrowanymi znakami towarowymi, bądź znakami towarowymi Microsoft Corp. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Nazwy wymienionych firm i produktów mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.

Nadesłał:

ap

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl