Mikołajki z Grinchem w Galerii Bemowo


Mikołajki z Grinchem w Galerii Bemowo
2018-12-05
Już 8 grudnia w godzinach 11.00-18.00 do Galerii Bemowo zawita Grinch – prawdziwy psotnik, złośliwiec i zrzęda, który będzie chciał namieszać na wesoło przed nadchodzącą Gwiazdką.

W programie wydarzenia skierowanego do najmłodszych klientów Galerii Bemowo zaplanowano m.in. słodkie warsztaty, świąteczne kino Illumination czy kalendarz adwentowy pełen prezentów.

W polskich kinach króluje właśnie kolejna produkcja twórców „Minionków”, „Sing” i „Sekretnego życia zwierzaków domowych” – „Grinch”. Najnowszy film wytwórni Illumination to opowieść o zielonym psotniku, który nie do końca czuje atmosferę Świąt. W sobotę 8 grudnia w godzinach 11.00-18.00 w Galerii Bemowo – wspólnie z najmłodszymi klientami –  będziemy starali się uratować tegoroczne Święta i przekonać Grincha, że czas Gwiazdki to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Na maluchy czekają:

è Grinchowy kącik plastyczny z warsztatami tworzenia ozdób choinkowych, kolorowankami i łamigłówkami;

è wspólne przystrajanie choinki Grinchowymi ozdobami;

è Grinchowe maty taneczne, na których dzieci będą mogły sprawdzić swoją sprawność, refleks i spryt;

è warsztaty przygotowania świątecznych słodkości pod okiem mistrzów cukiernictwa;

è Wielki Kalendarz Adwentowy z ukrytymi prezentami dla dzieci;

è konkursy z nagrodami;

è zielona wata cukrowa;

è stoisko do pakowania gwiazdkowych prezentów.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Minionki – swego rodzaju „bracia” zielonego Grincha. Co godzinę – od 12.00 do 17.00 – Minionki będą rozdać dzieciom świąteczne łakocie, a w specjalnie przygotowanym świątecznym Kinie Illumination będzie można obejrzeć ulubione bajki w żółtymi postaciami w roli głównej.

„Przed nami moc mikołajkowych atrakcji w Galerii Bemowo. Rozwiążemy liczne zagadki, wspólnie weźmiemy udział w konkursach, przystroimy choinkę oraz poznamy tajniki przygotowywania świątecznych łakoci. Dobra zabawa na Mikołajkach z Grinchem znakomicie nastroi wszystkich przed zbliżającą się Gwiazdką. Zapraszamy całe rodziny!” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Udział w wydarzeniu „Mikołajki z Grinchem” w Galerii Bemowo jest bezpłatny. Film „Grinch” można obejrzeć w Cinema City Bemowo.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl