Minionki przejmują Promenadę! Odwiedź centrum i spotkaj się z żółtymi stworkami!


Minionki przejmują Promenadę! Odwiedź centrum i spotkaj się z żółtymi stworkami!
2024-07-03
Premiera nowego filmu o Minionkach już w ten piątek! Przystankiem na trasie promującej nowe przygody Minionków jest warszawskie centrum handlowe Promenada, w którym zaplanowano wspaniałe atrakcje! Na najmłodszych czekają dwa dni świetnej zabawy!

Już w ten piątek premiera kolejnego filmu z najbardziej kasowej serii animowanej! Wszystkich, którzy nie mogą doczekać się nowych przygód Minionków, zapraszamy na pełną atrakcji imprezę! Gru, ulubiony super-złoczyńca świata, powraca w ekscytującej, nowej odsłonie komedii animowanej „Gru i Minionki: Pod przykrywką”. Już 5 lipca na dużym ekranie zobaczymy nowy rozdział przygód żółtych stworków, w którym Gru i Lucy oraz ich córeczki powitają nowego członka rodziny – Gru juniora. Gru będzie musiał zmierzyć się z nowym nemezis w postaci Maxime’a Le Mala i jego femme fatale, Valentiny. 

Już w najbliższy czwartek, 4 lipca – atrakcje przygotowano w godzinach 15:00 – 19:00, a odwiedzający będą mieć możliwość wygrania zaproszenia na oficjalny pokaz premierowy filmu! Z kolei w piątek i sobotę, 5 i 6 lipca, Promenadę odwiedzą Kevin i Stuart, które wstąpiły do Ligi Antyzłoczyńców i teraz tropią złych bohaterów po całym świecie. Wystąpią one wraz z innym znanym Minionkiem: Bobem i niezwykłym gościem w muzycznym w pełnym niespodzianek Minionkowym Show. Zapozują również do wspólnych zdjęć, a dzieci będą mogły nagrać z nimi filmik w 360° Gif-Budce.

Fani stworków będą mogli również przypomnieć sobie głos Minionków i odsłuchać ich mądrości przy specjalnej Ściance Interaktywnej. Dzieci mogą także wpaść do Minionkowego Kina w którym poza krótkimi filmikami o przygodach tych żółtych rozrabiaków obejrzymy zapowiedzi innych ciekawych filmowych premier.

Ponadto, na okrągłej scenie pięć razy dziennie zaprezentują się Szaleni Naukowcy, którzy pokażą różne sztuczki i eksperymenty oraz zaproszą na warsztaty w Laboratorium Gru. Na najmłodszych czekają także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami: gadżetami filmowymi, zabawkami, słodkościami i prezentami. Organizatorzy przygotowali również dwie strefy, w których można się bawić i szaleć: w Strefie Sportowej zagramy w mini-tenisa, piłkarzyki i postrzelamy do bramki; w Strefie Zabaw ułożymy puzzle i wypróbujemy zabawki, które wyprodukowano specjalnie z okazji premiery nowego filmu. Dzieci mogą także zrobić sobie Minionkowy makijaż w Strefie Wizażu!

Żadne dziecko też nie opuści centrum bez prezentu w ręku! W Minionkowym Kole Fortuny każde zakręcenie kołem oznacza nagrodę. Aby wziąć udział w tej zabawie wystarczy aktywnie uczestniczyć w innych atrakcjach. Na zakończenie poczęstujemy pociechy Minionkowymi Babeczkami, które można samodzielnie ozdobić!

Odwiedzając Promenadę warto zajrzeć również do nowej strefy z platformą rowerową Promenada Bike Challenge, która przez całe lato będzie zachęcać do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Klienci, niezależnie od wieku i umiejętności, miło spędzą tu czas i spotkają się z innymi entuzjastami jazdy na dwóch kółkach. Instalacja zlokalizowana będzie przy wejściu do centrum od strony ul. Ostrobramskiej, w pobliżu sklepu H&M.

Rozpocznij lato z Promenadą! Więcej informacji na temat aktualnej oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://warszawa.promenada.com/aktualnosci/.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl