Mistrzostwa Warszawy w Counter-Strike 2!


2024-03-29
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji turniejów Counter-Strike 2, tym razem w jej najnowszej odsłonie! W każdy kwietniowy weekend, w warszawskich centrach handlowych – Atrium Reduta, Promenadzie, Atrium Targówek oraz domach towarowych WARS SAWA JUNIOR, odbędą się turnieje CS-a wraz z atrakcjami!

Już 5 i 6 kwietnia centrum handlowe Reduta zamieni się w gamingową arenę, na której rozpocznie się pierwszy etap turnieju Counter-Strike 2. Następnie, 12 i 13 kwietnia, gracze stawią się w Atrium Targówek, z kolei 19 i 20 kwietnia swoją przestrzeń udostępnią domy towarowe centrum Wars Sawa Junior. Wielki finał stołecznych rozgrywek odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia w Promenadzie, a zwycięzca zostanie Mistrzem Warszawy w CS2! Rejestrujcie się już dzisiaj i walczcie o nagrody - w każdym z turniejów, w każdym z centrów wygrać można nawet 1000, 500 i 300 złotych oraz sprzęt gamingowy.

Aby wziąć udział w rywalizacji, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Każde zarejestrowane zgłoszenie zostanie potwierdzone, a to oznacza, że po zapisaniu się pozostaje już tylko szlifować formę do turniejów, które odbędą się tej wiosny nie tylko w Warszawie, ale w Bydgoszczy, Białymstoku oraz Wrocławiu w centrach handlowych sieci G City.

Wyjściowa liczba graczy w każdym z turniejów to 64-128 osób. Gramy wówczas systemem best of 16 (do 9 rund) na jednej z map wybieranych losowo przez admina. Podobnie jak w poprzedniej edycji, obowiązuje system pucharowy – przegrany odpada z dalszej rywalizacji.

Finał przewidziany jest w formule do dwóch wygranych map (liczba rund pozostaje bez zmian). W przypadku większego zainteresowania naszymi turniejami zastrzegamy sobie możliwość zwiększenia liczby uczestników, a co za tym idzie – zmiany liczby rund przypadających na dany etap turnieju.

Przypominamy, że osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, muszą posiadać zgodę rodzica
lub opiekuna prawnego na udział w rozgrywce. Formularz dostępny jest na stronie
playgamezone.pl.

 Jak zwykle nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. Jedną z nich będzie kolejna odsłona walki z czasem – najlepsi gracze na mapce czasowej mogą liczyć oczywiście na nagrody rzeczowe oraz skiny! Na rywalizację czasową nie obowiązują zapisy. Na specjalnie wydzielonym stanowisku będziecie mogli spróbować swoich sił w trakcie naszych eventów.

Eventy PLAY GAME ZONE odbędą się w piątki od 13:00 do 19:00 oraz w soboty od 11:00 do 19:00. W każdy piątek odwiedzający będą mogli skorzystać z rozbudowanej strefy gamingowej, z kolei w soboty gracze zmierzą się ze sobą w profesjonalnych turniejach.

Gorąco zapraszamy!

Partnerzy wydarzenia: LG, Actina, Alior Bank, Savio, Huzaro

Szczegółowy harmonogram rozgrywek

·        5-6 kwietnia – Atrium Reduta

·        12-13 kwietnia – Atrium Targówek

·        19-20 kwietnia – WSJ

·        26-28 kwietnia – Promenada

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl