Moovit oficjalnym partnerem Huawei podczas premiery smartfonów Huawei nova w Wiedniu


Moovit oficjalnym partnerem Huawei podczas premiery smartfonów Huawei nova w Wiedniu
2021-10-28
Dzień przed europejską premierą smartfonów Huawei nova, marka ogłosiła oficjalnego partnera wydarzenia w Wiedniu. Dostępna w Huawei AppGallery popularna aplikacja Moovit, ułatwiająca poruszanie się po miastach na całym świecie, wspierała gości podczas uroczystej premiery nowych urządzeń.

Aplikacja ułatwiła uczestnikom wydarzenia dotarcie do centrum konferencyjnego Messe Wien, gdzie odbyła się premiera, a to dzięki dedykowanemu tej imprezie planowi podróży. Moovit przeanalizował ruch miejski i wskazał najbardziej optymalny środek transportu, uwzględniając realne godziny dotarcia na miejsce.

Moovit, dostępny od zeszłego roku w AppGallery dla wszystkich użytkowników urządzeń Huawei, pozwala na bezproblemowe korzystanie ze środków transportu zbiorowego w miastach na całym świecie. Aplikacja umożliwia dokładne zaplanowanie zwiedzania i pomaga dotrzeć do wybranych miejsc w pożądanym czasie, a to dzięki powiadomieniom aktualizującym trasę w oparciu o aktualne warunki i ruch na ulicach. W wielu miastach świata użytkownicy mają też możliwość zakupu w aplikacji biletów uprawniających do przejazdu komunikacją. W 2016 roku aplikacja Moovit - dostępna w 45 językach - była oficjalnym partnerem Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

- Cieszymy się, że współpraca Moovit i Huawei przyczyni się do poprawy miejskiej mobilności - powiedział Samuel Sed Piazza, dyrektor ds. partnerstw w Moovit. – Towarzyszymy użytkownikom w miastach na całym świecie już od momentu wyjścia z hotelu, dzięki czemu na czas docierają wszędzie, gdzie zaplanowali – nawet w miastach, które odwiedzają po raz pierwszy. Współpraca podczas premiery smartfonów Huawei nova pozwoliła gościom wydarzenia wygodnie dotrzeć na miejsce konferencji i cieszyć się z wszystkich atrakcji przygotowanych z tej okazji przez Huawei.

- Nasi partnerzy są siłą napędową rozwijającego się ekosystemu Huawei, zawsze szukamy okazji, by tworzyć innowacyjne rzeczy i wspierać się wzajemnie. Dzięki temu możemy oferować użyteczne usługi naszym klientom, wtedy, gdy ich najbardziej potrzebują - powiedział Derek Yu, Prezes Regionu Europy Środkowo-Wschodniej, Skandynawii i Kanady w Huawei Consumer Business Group.

W 2016 roku aplikacja Moovit - dostępna w 45 językach - była oficjalnym partnerem Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 141 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 550 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl