Movie Games z 2 stoiskami na Poznań Game Arena oraz GameDev Investment Forum


2021-10-18
Warszawa, 18 października 2021 - Notowana na NewConnect spółka Movie Games zaprezentuje się na dwóch stoiskach w ramach poznańskich targów gier wideo Poznań Game Arena (PGA) oraz ich części B2B Game Industry Conference.

Warszawa, 18 października 2021 - Notowana na NewConnect spółka Movie Games zaprezentuje się na dwóch stoiskach w ramach poznańskich targów gier wideo Poznań Game Arena (PGA) oraz ich części B2B Game Industry Conference. Globalny producent i wydawca gier wideo jest pomysłodawcą i współorganizatorem GameDev Investment Forum (GDIF), łączącego przedstawicieli branży gier oraz inwestorów.

Wydarzenia odbędą się równolegle w dniach 22-24 października 2021 w halach MTP w Poznaniu. W ramach PGA 2021 Movie Games zaprezentuje grywalne wersje sześciu tytułów ze swojej rodziny spółek, w tym po raz pierwszy na świecie demo nadchodzącego Lust from Beyond: M Edition, oraz pokazane wcześniej wersje demonstracyjne MythBusters: The Game i Fire Commander, a także niedawny hit Gas Station Simulator.

Jednocześnie w ramach współorganizowanego przez Movie Games GDIF dostępne będzie stoisko, na którym inwestorzy będą mogli porozmawiać o planach, projektach i okazjach inwestycyjnych z reprezentantami Movie Games.

- Najlepszym sposobem zjednywania sobie partnerów czy klientów jest otwarta rozmowa, i taki właśnie cel, czyli zapoznanie się, odpowiadanie na pytania, dyskusja, przyświeca naszej obecności na poznańskim wydarzeniu - mówi Mateusz Wcześniak, założyciel i CEO Movie Games.

- Powrót do wydarzeń offline jest stopniowy w obliczu wciąż niezakończonej pandemii, chcemy więc wykorzystać tę szansę, aby zbliżyć się do graczy, poznać się z nimi, zapytać o opinie, wzmocnić ich świadomość marki Movie Games, a jednocześnie na żywo zweryfikować niektóre założenia marketingowe i zoptymalizować kolejne działania - mówi CMO Movie Games Piotr Gnyp.

Goście biznesowi będą mogli porozmawiać z reprezentantami Movie Games i umówić się na spotkanie z prezesem spółki. Dla gości części gamingowej przygotowano dema gier, upominki i nagrody, a także możliwość porozmawiania z developerami. Wydawca jest także otwarty na twórców poszukujących wydawcy dla swoich projektów i zespołów szukających zleceń.

 

O spółce:

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym, wspieranego przez Aleksego Uchańskiego, od prawie trzech dekad związanego z branżą gier komputerowych i mediami oraz Macieja Miąsika, legendę polskiego gamingu, developera z 27-letnim doświadczeniem. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły developerskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, małopolskim i na Śląsku.

Spółka jest notowana na NewConnect od grudnia 2018 roku.

Nadesłał:

Franciszek Szukała

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl