MTI-Furninova - New Choice - Nowość


2018-11-29
Wybór wygodnych mebli, a zwłaszcza sofy do salonu to nie lada wyzwanie! Więc jaką sofę do salonu wybrać? Najlepiej aby była piękna, wygodna, praktyczna, wykonana z najwyższej jakości tworzyw oraz idealna do weekendowego leniuchowania i wieczornych spotkań z przyjaciółmi!

Wybór wygodnych mebli, a zwłaszcza sofy do salonu to nie lada wyzwanie! Więc jaką sofę do salonu wybrać? Najlepiej aby była piękna, wygodna, praktyczna, wykonana z najwyższej jakości tworzyw oraz idealna do weekendowego leniuchowania i wieczornych spotkań z przyjaciółmi! W swojej ofercie marka MTI-FURNINOVA posiada nowoczesne i wielofunkcyjne sofy, fotele, łóżka a także dodatki, które pozwalają na dowolną konfigurację w domu.

Sofy z funkcją spania są nie do zastąpienia w niewielkich mieszkaniach, gdzie każdy metr powierzchni jest na wagę złota. Wybierając mebel do salonu warto skupić się nie tylko na pięknym designie, ale również funkcjonalności i wygodzie. Nasza sofa New Choice to idealne rozwiązanie, w której funkcja spania nie wyklucza wygodnego wypoczynku w pozycji siedzącej i pięknego designu. Dodatkowo sofa New Choice ma modułową konstrukcję, dzięki czemu mamy elastyczną aranżację przestrzeni. Oferowane przez MTI-Furninova poszczególne elementy można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc w pełni spersonalizowaną sofę czy narożnik, dopasowaną nie tylko do potrzeb domowników, ale również do wielkości wnętrza. Siedziska składają się z trzech elastycznych warstw ze zróżnicowanym wypełnieniem, które zapewnią komfort użytkowania przez wiele lat. Sofa New Choice dostępna jest w wersji DAY oraz NIGHT, tapicerowane tkaniną lub z skórą, z możliwością wyboru podłokietników. Sofę dostępna w salonach w całej Polsce. MTI-Furninova www.mti-furninova.pl Nadesłał:

KLMEDIA

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl