Mundialowy finger food


Mundialowy finger food
2018-06-14
Przed nami ponad miesiąc piłkarskich zmagań! O to, aby podczas celebrowania mundialowych emocji nie zabrakło pysznych przekąsek, zadba FRoSTA.

W trakcie oglądania meczu, najlepsze przysmaki to te, które można wziąć do ręki i zjeść w kilku kęsach. Na tę okazję FRoSTA przygotowała cały wachlarz przekąsek z kurczaka. Do wyboru mamy: Chickensy, Fingersy, Stripsy oraz Wingsy. Gdyby zabrakło ich po pierwszej połowie, nic straconego. Przerwa meczu wystarczy, ponieważ przyrządzimy je maksymalnie w kwadrans.

 

Chickensy to soczyste kotleciki z kurczaka w złotej panierce. W opakowaniu, poza chrupiącymi kawałkami mięsa znajdziemy również pyszny sos słodko-kwaśny, który nadaje im nieco orientalnego charakteru.

 

Kawałki fileta z piersi kurczaka w kukurydzianej panierce to Fingersy – przekąska, której delikatny smak przekona nie tylko dorosłych, ale również dzieci. Amatorzy bardziej wyrazistych propozycji, odnajdą je w marynowanych na ostro Stripsach lub Wingsach – pikantnych, panierowanych skrzydełkach z kurczaka.

 

Zgodnie z polityką 100% naturalnego smaku, FRoSTA nie stosuje żadnych dodatków do żywności. Panierka w produktach zawiera skrobię niemodyfikowaną chemicznie i sól bez substancji przeciwzbrylających.

 

 

Produkty z kurczaka znajdziemy w sklepowych zamrażarkach, w cenie: Chickensy 8,70 zł/ 250 g, Stripsy 15 zł/ 250 g, Wingsy 12 zł/ 300 g oraz Fingersy 12 zł/ 270 g.

 

Dowiedz się więcej o FRoŚCIE: https://goo.gl/ke5QaY.Nadesłał:

JBcomm

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl