Najlepsze BOUTIQUE SPA w Polsce - Uroczysko Siedmiu Stawów


2017-07-25
Uroczysko Siedmiu Stawów zwyciężyło w 11. edycji SPA PRESTIGE AWARD, w kategorii BOUTIQUE SPA. Hotel wygrał dzięki głosom internautów, jak również Jury Konkursowego, które wizytowało hotel.

Uroczysku Siedmiu Stawów to pierwsze w Polsce SPA tej marki i jednocześnie jedno z niewielu SPA w zamku. Słowem - prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów. Poczynając od receptury, poprzez dobór najlepszych składników, po zapach i konsystencję – organiczne kosmetyki L’Occitane są gwarancją najwyższej jakości i skuteczności. Niezwykłe zapachy, kojące zmysły barwy ziemi, delikatne oświetlenie zaprojektowane tak, aby każda chwila dawała wytchnienie. Zabiegi opierają się na technikach manualnych, które zostały doprowadzone do perfekcji. Stosowane są tu wyłącznie naturalne metody poprawy zdrowia i wyglądu, bazując na najwyższej jakości naturalnych składnikach.

Jak mówi Tomasz Majszyk, Dyrektor HoteluNa doskonałe SPA powinny składać się: wyjątkowa przestrzeń, bardzo dobre wyposażenie oraz wysokiej jakości marka kosmetyczna, na której wykonywane są zabiegi. Wszystkie te elementy znajdziemy w Uroczysku Siedmiu Stawów Luxury Hotel. Spa by L’Occitane to prawdziwa kraina relaksu, połączenie komfortu z ekologicznym i holistycznym dbaniem o zdrowie i urodę”.

Komfortowa strefa SPA, gdzie goście mogą kompleksowo zadbać o ciało i zmysły, stanowi dopełnienie niesamowitych pejzaży i wyjątkowej architektury. Na strefę SPA składają się: cztery gabinety, strefa VIP, studia masażu, sauna fińska i parowa, studnia do schładzania oraz strefa wypoczynku z tarasem widokowym i wellness barem. Uroczysko jest wymarzonym miejscem dla osób, które chcą holistycznie dbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Na terenie obiektu znajdują się także: basen, jacuzzi, sale do treningu personalnego i cardio oraz studio masażu zdrowotnego. Co istotne – dba się tu o gości całościowo, dobierając do preferencji osób dedykowane zabiegi, rodzaj odpoczynku czy też menu np. dietetyczne, bezglutenowe, dla kobiet w ciąży. Nadesłał:

EGO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl