Netto w Szczecinie wyróżnione w konkursie Market Roku 2020


2020-10-15
Sklep Netto, zlokalizowany przy ul. Metalowej w Szczecinie otrzymał wyróżnienie w kategorii „Najlepsza zagraniczna sieć handlowa”, w konkursie Market Roku 2020, organizowanym przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę Wiadomości Handlowych.

Tym samym działający od listopada ubiegłego roku szczeciński dyskont znalazł się w gronie trzech najlepszych sklepów w Polsce, pokonując liczną konkurencję.   

Szczecińskie Netto przy ul. Metalowej to jeden z najnowocześniejszych sklepów spośród wszystkich placówek dyskontera. Działając zgodnie z flagowym modelem 3.0., dostarcza klientom nie tylko bogatą ofertę produktową, ale też zakupy w przestronnych i komfortowych wnętrzach, zgodnych ze skandynawskim designem.

Placówka została doceniona przez niezależne jury, składające się z kilkudziesięciu wymagających ekspertów z branży handlowej, którzy przyznali jej wyróżnienie w kategorii „Najlepsza zagraniczna sieć handlowa", w konkursie „Market Roku 2020". Ocenie podlegał nie tylko wygląd sklepu i jego oferta, ale także personel oraz obsługa. Tym samym Netto mieszczące się przy ul. Metalowej w Szczecinie, znalazło się w gronie trzech najlepszych sklepów w Polsce, pokonując jednocześnie liczną i silną konkurencję. Wyniki zostały ogłoszone podczas Gali 13. edycji Retail & FMCG Congress, która odbyła się 12 października br.

Celem plebiscytu Market Roku, który przeprowadzony jest już od 13 lat, jest wyłonienie najlepszych sklepów spożywczych w Polsce w kategoriach: najlepsza międzynarodowa sieć handlowa, najlepsza polska sieć handlowa, najlepsza sieć sklepów franczyzowych, najlepsza spółdzielcza sieć sklepów oraz Dystrybutor Roku - w kategorii dystrybucja serwisowa i C&C produktów FMCG. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca miesięcznika Wiadomości Handlowe i portalu wiadomoscihandlowe.pl.

Nadesłał:

RedNacz

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl