Niedziela niezwykłych okazji we Wrocław Fashion Outlet


Niedziela niezwykłych okazji we Wrocław Fashion Outlet
2020-06-25
We Wrocław Fashion Outlet trwa wyprzedaż, podczas której marki modowe oferują rabaty nawet do – 80%. A już w najbliższą niedzielę handlową, 28 czerwca, w ramach akcji „Hello 100 PLN” można otrzymać także dodatkowe 100 złotych na zakupy

Zasady akcji są bardzo proste. 28 czerwca wystarczy zrobić zakupy za minimum 500 złotych – w tym przynajmniej jeden zakup w ramach Wrocław Fashion Club. Pierwsze 150 osób, które spełnią ten warunek, otrzyma kartę podarunkową o wartości 100 złotych na kolejne zakupy w jedynym modowym outlecie regionu. – Na prośbę naszych klientów wracamy z kolejną edycją lubianej akcji „Hello 100 PLN” – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Dla naszych gości to okazja do tego, aby nie tylko w okazyjnych cenach przygotować się do wakacji i sezonu letniego podczas trwających u nas wyprzedaży, ale także kolejna realna szansa na oszczędności w ramach outletowych zakupów. To z całą pewnością będzie niedziela niezwykłych okazji we Wrocław Fashion Outlet.

Wrocław Fashion Club: jak dołączyć?

Podczas akcji „Hello 100 PLN” minimum jeden zakup należy dokonać w ramach programu Wrocław Fashion Club, w którym uczestniczy ponad połowa marek dostępnych na Granicznej 2. Do promocyjnego klubu dopiszemy się w kilka chwil - zarówno za pośrednictwem strony internetowej www.wroclawfashionoutlet.com, w punkcie informacyjnym, czy ściągając aplikację mobilną. Warto z niej korzystać szczególnie podczas zakupów, bo to właśnie w niej znajdziemy dodatkowe, aktualne oferty od sklepów uczestniczących w programie. Członkostwo we Wrocław Fashion Club ma także wymierną korzyść finansową. Każde 5% wartości paragonu w sklepach należących do programu odkłada się na naszym koncie. Potem zebrane fundusze mogą obniżyć kwotę kolejnych zakupów w ramach klubu o dodatkowe 25% od finalnej wartości paragonu.

Odkryj lato pełne zniżek

Odwiedzając Wrocław Fashion Outlet kompleksowo przygotujemy się do trwającego sezonu letniego. Taniej kupimy chociażby garnitury, czy kreacje na rodzinne czy prywatne uroczystości takie jak trwające komunie, czy śluby. Przygotowania do wakacyjnego wyjazdu, niezależnie od tego czy w Polsce czy poza granicami, warto rozpocząć także w outlecie. Obuwie sportowe, szeroki wybór strojów kąpielowych, odzieży outdoorowej, czy walizek, które zapewnią komfort podróży znajdziemy ze zniżkami sięgającymi nawet do – 80% od ceny podstawowej.

Szczegółowy regulamin akcji „Hello 100 PLN” i informacje o specjalnych promocjach u ponad 100 marek dostępnych we Wrocław Fashion Outlet można znaleźć na www.wroclawfashionoutlet.com  

Nadesłał:

a.piwek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl