NoVa Park poszerza ofertę dla dzieci


NoVa Park poszerza ofertę dla dzieci
2019-04-16
Jeszcze bogatsza oferta dla dzieci w NoVa Park. 13 kwietnia do grona najemców dołączyła marka 5.10.15., a tydzień wcześniej w nowej lokalizacji otworzył się salon firmowy Reporter Young.

5.10.15. operuje na powierzchni ponad 100 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze, obok salonu Magra. To sklep dla dzieci z ubraniami na każdą okazję. Klienci NoVa Park będą mogli zakupić produkty dla chłopców i dziewczynek w wieku 0-12 lat. Przemyślane, dobrze zaprojektowane i starannie uszyte ubranka dziecięce sprawdzą się zarówno na co dzień, jak również w trakcie ważnych wydarzeń.

Salon Reporter Young zajmuje powierzchnię blisko 60 m2 i jest zlokalizowany na pierwszym piętrze, w sąsiedztwie salonu H&M. To marka odzieżowa dla młodych indywidualistów. Wizytówką firmy jest przede wszystkim oryginalny i niepowtarzalny design. Marka została stworzona z myślą o dzieciach, które mają mocną osobowość i silny charakter.

„NoVa Park to centrum rodzinne, dlatego zależy nam na regularnym poszerzaniu oferty handlowej o asortyment dziecięcy. Cieszymy się, że kolejne znane marki wybrały nasze centrum jako dobre miejsce do prowadzenia biznesu. Jesteśmy przekonani, że produkty 5.10.15. oraz Reporter Young przypadną do gustu naszym najmłodszym klientom” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

W NoVa Park asortyment dziecięcy reprezentują również salony Reserved Kids, SMYK, Coccodrillo, PINO, H&M, C&A, CUBUS, KIK czy 4F.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Levi’s/Lee Cooper, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl